KP Brno – BK Handicap Brno 57:68

Sedláková 16, Adamcová 13, Hausknechtová 9, Palušná 8, Stoupalová 7, Kašpárková a Šoukalová po 5, Švrdlíková 4, Křivánková 1

Trojky: 5

Šestky: 19/11

Hned ve druhém kole čekalo na brněnské fanoušky derby, ze kterých v posledních vzájemných zápasech vyšel vždy lépe KP. Nám se jejich šňůru podařilo v sobotu přestřihnout.

Do utkání jsme vstoupili lépe než v zápase proti Ostravě, ale po několika nevydařených akcí byl stav po první čtvrtině příznivější pro KP v poměru 18:16. Ve druhé čtvrtině se skóre obrátilo na naši stranu také díky proměněným střelám kolem vymezeného území. Ve druhé polovině jsme se snažili udržet náš náskok 5-10 bodů, ale na začátku čtvrté čtvrtiny se KP přiblížilo na jeden jediný bod. Naše holky to však nerozhodilo a náskok si získaly 3 minuty do konce zpět a udržely ho až do samého závěru.

Marian Svoboda, KP Brno: „S nastřílenými 57 body se doma vyhrávat nedá. Vázla nám spolupráce v obraně i útoku.“

Jan Bobrovský, BK Handicap Brno: „Těžili jsme z bojovnosti a důrazné obrany. Pochvalu si zaslouží celý tým, velkým dílem přispěla k úspěchu Sedláková.“