Základní informace o utkání: KP Brno – BK Handicap Brno

Datum, čas a místo: 21.3. 2017 17:30, hala Vodova, Brno

Kašpárková 15, Švrdlíková 12, Hausknechtová 10, Giacintova 9, Křivánková 4, Adamcová a Stoupalová po 2

Trojky: 15/2

Šestky: 13/6

Odplata proti KP na Rosničce

První vzájemné utkání playoff nám nevyšlo. Na palubovce hostů jsme prohráli 67:88. V sobotu 18.3. se utkání odehraje na Rosničce a my jsme připraveni získat vítězství.

Zdraví v akci

Vydejte se s námi naproti fyzickému i duševnímu zdraví v mnoha jeho podobách do atraktivního prostředí živé přírody. Obchodní pasáž nákupního centra AVION Shopping Park Brno se na 10 dní promění v oázu klidu, zdravý domov, diagnostickou ordinaci, relaxační lázně nebo třeba v bylinnou zahradu. Program Zdraví v akci, který proběhne 17. – 26. března je připraven na míru všem, kteří dokáží plně docenit zdraví své i celé rodiny, ale zároveň se chtějí pobavit, načerpat energii a dozvědět se zajímavé informace nebo poslední trendy v oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

A zase to Brno…

Skončila základní část, skončil Český pohár i Středoevropská liga a my se opět s KP Brno potkáváme, tentokrát ve čtvrtfinále playoff Ženské basketbalové ligy. V základní části jsme na hale Vodova dokázali vyhrát, ale KP nám to na Rosničce oplatilo. Třetí vzájemné utkání nás čekalo v samotném finále Českého poháru, kde jsme před naplněnou Rosničkou s výbornou diváckou kulisou našich i hostujících fanoušků a před očima televizních diváků dokázali zvítězit o 7 bodů.

Trutnov porážíme i podruhé

BK Handicap Brno – BK Lokomotiva Trutnov 81:46

Vitulová 13, Hausknechtová a Palušná po 12, Kašpárková 9, Sedláková a Stoupalová po 7, Brabencová a Křivánková po 6, Adamcová 4, Giacintová 3, Švrdlíková 2

Hausknechtová: Teď mám medaili, na hodinky se dostane

Když v pohárovém finále sázela trojku za trojkou, její hra, střelba i příjmení poutaly stále větší pozornost. Ale kdo to vlastně je, ta Jana Hausknechtová? Čtyřiadvacetiletá 180 vysoká guardka, podle udávané váhy lehká jako papír, až do konce sezony 2013/14 vydatně zahřívala lavičku Hradeckých lvic. V ročníku 2010/11 u jejího jména vyskočilo 114 minut odehraných v ŽBL, sezonu nato 168, pak 150. V sezoně 2013/14 neodehrála nic, za další rok pouhých 36 minut a v minulé sezoně se protloukala první ligou v dresu Tišnova s průměrem 11 bodů za 24 minut. Až letos dostala v brněnském Handicapu první větší příležitost na nejvyšší ligové scéně, kde má dosud u pasu průměr 7 bodů za 21 minut.

Rosnička se raduje – Handicap vládne Poháru

To. o čem snil po losu nejeden brněnský basketbalový fanoušek, bylo tu. Boj o zlato v Nilfisk FINAL 4 obstarala dvojice celků z jihomoravské metropole. Ač podle oficiálního zápisu hostující, výhodu domácího prostředí na Rosničce měl Handicap Brno. Soupeřem mu bylo v top formě hrající KP Brno.