Minižákyně

OP starších minižákyň U13

Odehraná utkání:9.12. Jiskra Kyjov - BK Žabiny Brno 33:50
9.12. Jiskra Kyjov - BK Žabiny Brno 27:41
Následující utkání:6.1. 00:00 KP Brno - BK Žabiny Brno, 6.1. 00:00 KP Brno - BK Žabiny Brno,


Sezóna:
So 30.9. | 08:15 KP Brno (V) 26 : 41
So 30.9. | 10:15 KP Brno (V) 20 : 28
So 14.10. | 12:30 BK Žďár nad Sáz (V) 29 : 42
So 14.10. | 14:15 BK Žďár nad Sáz (V) 15 : 58
So 28.10. | 12:00 Jiskra Kyjov (D) 37 : 27
So 28.10. | 14:00 Jiskra Kyjov (D) 31 : 49
Ne 12.11. | 16:00 KP Brno (D) 36 : 17
Ne 12.11. | 18:00 KP Brno (D) 38 : 24
Ne 26.11. | 11:00 BK Žďár nad Sáz (D) 43 : 13
Ne 26.11. | 13:00 BK Žďár nad Sáz (D) 34 : 29
So 9.12. | 11:00 Jiskra Kyjov (V) 27 : 41
So 9.12. | 13:00 Jiskra Kyjov (V) 33 : 50
So 6.1. | 00:00 KP Brno (V)
So 6.1. | 00:00 KP Brno (V)
So 20.1. | 00:00 BK Žďár nad Sáz (V)
So 20.1. | 00:00 BK Žďár nad Sáz (V)
So 17.2. | 00:00 Jiskra Kyjov (D)
So 17.2. | 00:00 Jiskra Kyjov (D)
So 3.3. | 00:00 KP Brno (D)
So 3.3. | 00:00 KP Brno (D)
So 17.3. | 00:00 BK Žďár nad Sáz (D)
So 17.3. | 00:00 BK Žďár nad Sáz (D)
So 7.4. | 00:00 Jiskra Kyjov (V)
So 7.4. | 00:00 Jiskra Kyjov (V)

#minizakyne

Tabulka soutěže:
 TýmUVP%
1.BK Žabiny Brno1211123
2.Jiskra Kyjov129321
3.KP Brno1221014
4.BK Žďár nad Sáz1221014

OP mladších minižákyň U12

Odehraná utkání:2.12. SKB Tišnov - BK Žabiny Brno 12:77
2.12. SKB Tišnov - BK Žabiny Brno 6:95
Následující utkání:16.12. 09:00 BK Žabiny Brno - OSK Olomouc, 16.12. 11:00 BK Žabiny Brno - OSK Olomouc,


Sezóna:
So 23.9. | 12:00 Jiskra Kyjov (D) 60 : 18
So 23.9. | 14:00 Jiskra Kyjov (D) 69 : 25
So 7.10. | 09:00 TJ Sokol Lanžhot (V) 21 : 56
So 7.10. | 10:45 TJ Sokol Lanžhot (V) 22 : 65
Ne 22.10. | 14:00 BK Blansko (D) 53 : 26
Ne 22.10. | 16:00 BK Blansko (D) 57 : 24
So 4.11. | 10:00 KP Brno (V) 28 : 62
So 4.11. | 12:00 KP Brno (V) 26 : 56
So 2.12. | 09:00 SKB Tišnov (V) 6 : 95
So 2.12. | 10:45 SKB Tišnov (V) 12 : 77
So 16.12. | 09:00 OSK Olomouc (D)
So 16.12. | 11:00 OSK Olomouc (D)
So 13.1. | 00:00 Jiskra Kyjov (V)
So 13.1. | 00:00 Jiskra Kyjov (V)
So 27.1. | 00:00 TJ Sokol Lanžhot (D)
So 27.1. | 00:00 TJ Sokol Lanžhot (D)
So 24.2. | 00:00 BK Blansko (V)
So 24.2. | 00:00 BK Blansko (V)
Ne 25.2. | 00:00 KP Brno (D)
Ne 25.2. | 00:00 KP Brno (D)
So 24.3. | 00:00 SKB Tišnov (D)
So 24.3. | 00:00 SKB Tišnov (D)
So 7.4. | 00:00 OSK Olomouc (V)
So 7.4. | 00:00 OSK Olomouc (V)

Tabulka soutěže:
 TýmUVP%
1.BK Žabiny Brno1010020
2.OSK Olomouc109119
3.TJ Sokol Lanžhot127519
4. KP Brno106416
5.BK Blansko102812
6.SKB Tišnov102812
7.Jiskra Kyjov1001010

OP nejmladších minižákyň U11

Odehraná utkání:9.12. TJ OP Prostějov - BK Žabiny Brno 41:25
9.12. TJ OP Prostějov - BK Žabiny Brno 61:17
Následující utkání:6.1. 00:00 BK Žabiny Brno - OSK Olomouc, 6.1. 00:00 BK Žabiny Brno - OSK Olomouc,


Sezóna:
So 30.9. | 09:30 TJ OP Prostějov (D) 30 : 34
So 30.9. | 11:30 TJ OP Prostějov (D) 33 : 31
So 14.10. | 11:00 OSK Olomouc (V) 107 : 29
So 14.10. | 12:30 OSK Olomouc (V) 106 : 18
So 4.11. | 10:00 SKB Tišnov (D) 46 : 11
So 4.11. | 12:00 SKB Tišnov (D) 49 : 17
So 11.11. | 13:30 KP Brno (V) 26 : 42
So 11.11. | 15:30 KP Brno (V) 28 : 45
So 9.12. | 15:30 TJ OP Prostějov (V) 61 : 17
So 9.12. | 17:15 TJ OP Prostějov (V) 41 : 25
So 6.1. | 00:00 OSK Olomouc (D)
So 6.1. | 00:00 OSK Olomouc (D)
So 20.1. | 00:00 SKB Tišnov (V)
So 20.1. | 00:00 SKB Tišnov (V)
So 3.2. | 00:00 KP Brno (D)
So 3.2. | 00:00 KP Brno (D)

Tabulka soutěže:
 TýmUVP%
1.OSK Olomouc1010020
2.TJ OP Prostějov107317
3.BK Žabiny Brno105515
4. KP Brno101911
5.SKB Tišnov8179