Juniorské a mládežnické týmy – žákyně U15 a U14

Žákyně U15 a U14

Extraliga žákyň U15

Odehraná utkání:17.9. BK Havířov - BK Žabiny Brno 54:75
16.9. SBŠ Ostrava - BK Žabiny Brno 70:67
Následující utkání:30.9. 13:45 SK Basketbal Tišnov - BK Žabiny Brno, 1.10. 09:00 OSK Olomouc - BK Žabiny Brno,

Sezóna:

So 16.9. | 15:00 SBŠ Ostrava (V) 70 : 67
Ne 17.9. | 10:00 BK Havířov (V) 54 : 75
So 30.9. | 13:45 SK Basketbal Tišnov (V)
Ne 1.10. | 00:00 OSK Olomouc (V)
So 14.10. | 00:00 BK Panter Javorník (D)
Ne 15.10. | 00:00 BK Ústí nad Orlicí (D)
So 28.10. | 00:00 KP Brno (V)
Ne 29.10. | 00:00 KP Brno (D)
So 11.11. | 00:00 BK Havířov (D)
Ne 12.11. | 00:00 SBŠ Ostrava (D)
So 25.11. | 00:00 OSK Olomouc (D)
Ne 26.11. | 00:00 SK Basketbal Tišnov (D)
So 9.12. | 00:00 BK Ústí nad Orlicí (V)
Ne 10.12. | 00:00 BK Panter Javorník (V)


#zakyne

Tabulka soutěže:

 TýmUVP%
1.BK Panter Javorník2204
2.BK Žabiny Brno2113
3.OSK Olomouc2113
4.KP Brno2113
5.BK Ústí nad Orlicí2113
6.SBŠ Ostrava2113
7.BK Havířov2113
8.SK Basketbal Tišnov2022

číslo dresu jméno
  Brandejská Anna
  Hlavoňová Lucie
  Jansová Michaela
  Jetelinová Ema
  Malenová Petra
  Michalčíková Julie
  Nerudová Simona
  Rešková Monika
  Streitová Jana
  Valachová Karolína
  Andresková Kateřina
  Benešová Natálie
  Dospělová Anna
  Křížová Zuzana
  Květoňová Zuzana
  Šmerdová Adéla

Trenér: Petr Křivánek
Asistent: Eva Křivánková

Extraliga Žákyně U14

Odehraná utkání:24.9. BK Žabiny Brno - Jiskra Kyjov 135:20
23.9. BK Žabiny Brno - KP Brno 117:29
Následující utkání:28.9. 08:30 BK Žabiny Brno - BK Žabiny Brno B, 7.10. 00:00 BK Studánka Pardubice - BK Žabiny Brno,

Sezóna:

So 23.9. | 08:00 KP Brno (D)
Ne 24.9. | 10:30 Jiskra Kyjov (D)
Čt 28.9. | 08:30 BK Žabiny Brno B (D)
So 7.10. | 00:00 BK Studánka Pardubice (V)
So 21.10. | 00:00 SK Basketbal Tišnov (D)
Ne 22.10. | 00:00 BC Vysočina (D)
So 4.11. | 00:00 Jiskra Kyjov (V)
Ne 5.11. | 00:00 KP Brno (V)
Pá 17.11. | 00:00 BK Žabiny Brno B (V)
Ne 19.11. | 00:00 BK Studánka Pardubice (D)
So 2.12. | 13:00 BC Vysočina (V)
Ne 3.12. | 00:00 SK Basketbal Tišnov (V)

Tabulka soutěže:
 TýmUVP%
1.BK Žabiny Brno2204
2.BK Studánka Pardubice2204
3.KP Brno2113
4.Jiskra Kyjov2113
5.BK Žabiny Brno B2022
6.BC Vysočina1011
7.SK Basketbal Tišnov1011

číslo dresu jméno
  Andresková Kateřina
  Benešová Natálie
  Brandejská Anna
  Černá Tereza
  Dospělová Anna
  Hájková Eliška
  Hlavoňová Lucie
  Jetelinová Ema
  Kottssmidová Klára
  Křížová Zuzana
  Květoňová Zuzana
  Malenová Petra
  Michalčíková Julie
  Mikšlová Adéla
  Rešková Monika
  Streitová Jana
  Svobodová Anna
  Šmerdová Adéla
  Valachová Karolína
  Zábojová Kristýna

Trenér: Petr Křivánek
Asistent: Eva Křivánková