Juniorské a mládežnické týmy – žákyně U15 a U14

Žákyně U15 a U14

Extraliga žákyň U15

Odehraná utkání:18.2. HB Basket Praha - BK Žabiny Brno 83:42
17.2. BA Sparta - BK Žabiny Brno 74:47
Následující utkání:3.3. 11:30 BK Žabiny Brno - Sokol Nilfisk Hradec Králové, 4.3. 12:30 BK Žabiny Brno - BSK Continental TJ Jičín,

Sezóna:
Posledních 5 utkání:

Sezóna

So 23.9. | 18:15 Aritma Praha (V) 77 : 61  
Ne 24.9. | 09:30 TJ Lokomotiva Liberec I (V) 74 : 77  
So 7.10. | 13:00 TJ Sokol Pečky (V) 91 : 71  
Ne 8.10. | 11:00 BK Studánka Pardubice (V) 51 : 80  
So 21.10. | 17:00 Sokol Nusle (V) 93 : 49  
Ne 22.10. | 09:30 Bižuterie Jablonec n.N. (V) 72 : 61  
So 4.11. | 16:00 USK Praha B (D) 63 : 68  
Ne 5.11. | 11:00 Sparta Praha (D) 68 : 44  
So 18.11. | 10:00 BK Havířov (V) 74 : 71  
Ne 19.11. | 10:00 SK UP Olomouc (V) 55 : 72  
So 2.12. | 18:30 TJ Lokomotiva Liberec I (D) 101 : 60  
So 16.12. | 18:00 KP Brno B (D) 87 : 76  
Ne 17.12. | 13:30 KP Brno B (V) 80 : 78  
St 20.12. | 17:00 Aritma Praha (D) 75 : 66  
So 13.1. | 16:00 BK Studánka Pardubice (D) 67 : 60  
Ne 14.1. | 12:00 TJ Sokol Pečky (D) 68 : 67  
So 27.1. | 18:30 Bižuterie Jablonec n.N. (D) 72 : 57  
Ne 28.1. | 10:30 Sokol Nusle (D) 71 : 82  
So 10.2. | 18:30 Sparta Praha (V) 64 : 80  
Ne 11.2. | 10:00 USK Praha B (V) 76 : 52  
So 24.2. | 18:00 SK UP Olomouc (D)
Ne 25.2. | 08:00 BK Havířov (D)
So 30.9. | 14:30 BA Sparta Praha (V) 74 : 67  
Ne 1.10. | 11:00 BK Strakonice (V) 57 : 94  
So 14.10. | 16:00 BK Loko Trutnov (D) 85 : 66  
Ne 15.10. | 14:00 Sokol Nilfisk Hradec Králové (D) 86 : 68  
St 25.10. | 17:00 Basket Slovanka (V) 67 : 71  
Čt 26.10. | 10:00 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou (V) 38 : 114  
So 11.11. | 17:30 BK Studánka Pardubice (D) 66 : 57  
Ne 12.11. | 12:00 SBŠ Ostrava (D) 63 : 62  
So 25.11. | 18:00 Sokol Nusle (V) 56 : 91  
Ne 26.11. | 09:30 USK Praha (V) 67 : 36  
So 9.12. | 13:30 KP Brno (D) 84 : 62  
Ne 10.12. | 10:00 KP Brno (V) 45 : 57  
So 6.1. | 12:00 BK Strakonice (D) 114 : 46  
Ne 7.1. | 09:00 BA Sparta Praha (D) 54 : 75  
So 20.1. | 13:00 Sokol Nilfisk Hradec Králové (V) 73 : 62  
Ne 21.1. | 11:45 BK Loko Trutnov (V) 83 : 63  
So 3.2. | 13:00 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou (D) 100 : 20  
Ne 4.2. | 09:00 Basket Slovanka (D) 67 : 64  
So 17.2. | 14:30 SBŠ Ostrava (V) 60 : 51  
Ne 18.2. | 10:00 BK Studánka Pardubice (V) 73 : 81  
So 3.3. | 00:00 USK Praha (D)
Ne 4.3. | 00:00 Sokol Nusle (D)
So 30.9. | 13:30 BK Příbor (D) 78 : 47
Ne 1.10. | 09:00 BK Havířov (D) 70 : 74
So 14.10. | 14:00 SK Basketbal Tišnov (D) 73 : 46
Ne 15.10. | 16:00 OSK Olomouc (D) 61 : 50
So 28.10. | 16:30 Basket Ostrava (V) 58 : 75
Ne 29.10. | 11:00 SBŠ Ostrava B (V) 23 : 77
Pá 10.11. | 17:50 TJ Jiskra Kyjov (V) 34 : 57
So 11.11. | 19:30 TJ Jiskra Kyjov (D) 74 : 31
So 25.11. | 17:15 BK Havířov (V) 61 : 72
Ne 26.11. | 10:00 BK Příbor (V) 37 : 108
So 9.12. | 16:00 OSK Olomouc (V) 54 : 98
Ne 10.12. | 08:30 SK Basketbal Tišnov (V) 43 : 66
So 6.1. | 18:00 SBŠ Ostrava B (D) 69 : 55
Ne 7.1. | 11:00 Basket Ostrava (D) 88 : 47
So 7.10. | 16:00 BK Levhartice Chomutov (V) 60 : 71  
Ne 8.10. | 12:00 Basket Slovanka (V) 67 : 47  
So 21.10. | 15:00 HB Basket Praha (V) 58 : 57  
Ne 22.10. | 12:00 USK Praha (V) 65 : 61  
So 4.11. | 14:00 Sokol Nilfisk Hradec Králové (D) 63 : 50  
Ne 5.11. | 09:00 BK Loko Trutnov (D) 68 : 61  
Pá 17.11. | 13:00 BK Studánka Pardubice (V) 54 : 71  
So 18.11. | 12:15 BK Havířov (V) 63 : 69  
So 2.12. | 13:30 BA Sparta (D) 59 : 57  
Ne 3.12. | 10:00 BK Strakonice (D) 76 : 44  
So 16.12. | 13:00 KP Brno (D) 75 : 69  
Ne 17.12. | 11:00 KP Brno (V) 58 : 71  
So 13.1. | 11:30 Basket Slovanka (D) 61 : 74  
Ne 14.1. | 10:00 BK Levhartice Chomutov (D) 84 : 65  
So 27.1. | 13:30 USK Praha (D) 59 : 64  
Ne 28.1. | 12:30 HB Basket Praha (D) 59 : 57  
So 10.2. | 16:30 BK Loko Trutnov (V) 58 : 66  
Ne 11.2. | 10:00 Sokol Nilfisk Hradec Králové (V) 56 : 53  
So 24.2. | 16:00 BK Studánka Pardubice (D)
Ne 25.2. | 10:00 BK Havířov (D)
So 10.3. | 00:00 BK Strakonice (V)
Ne 11.3. | 00:00 BA Sparta (V)
So 7.10. | 16:00 SBŠ Ostrava B (V) 65 : 36
Ne 8.10. | 14:00 SBŠ Ostrava (V) 85 : 27
So 21.10. | 19:15 BK Havířov B (D) 68 : 56
Ne 22.10. | 12:00 OSK Olomouc (D) 45 : 61
So 4.11. | 15:00 Jiskra Kyjov (V) 45 : 72
Ne 5.11. | 09:00 KP Brno B (V) 56 : 53
So 18.11. | 13:00 BC Vysočina (V) 67 : 97
Ne 19.11. | 09:00 BC Vysočina (D) 73 : 57
So 2.12. | 11:30 SBŠ Ostrava (D) 40 : 88
Ne 3.12. | 12:00 SBŠ Ostrava B (D) 63 : 68
So 16.12. | 17:00 OSK Olomouc (V) 88 : 61
Ne 17.12. | 10:00 BK Havířov B (V) 76 : 59
So 13.1. | 09:00 KP Brno B (D) 68 : 55
Ne 14.1. | 14:00 Jiskra Kyjov (D) 77 : 49
So 16.9. | 15:00 SBŠ Ostrava (V) 70 : 67
Ne 17.9. | 10:00 BK Havířov (V) 54 : 75
So 30.9. | 13:45 SK Basketbal Tišnov (V) 57 : 91
Ne 1.10. | 09:00 OSK Olomouc (V) 43 : 73
So 14.10. | 12:00 BK Panter Javorník (D) 76 : 45
Ne 15.10. | 08:00 BK Ústí nad Orlicí (D) 102 : 28
So 28.10. | 12:30 KP Brno (V) 57 : 52
Ne 29.10. | 09:00 KP Brno (D) 69 : 44
So 11.11. | 15:30 BK Havířov (D) 68 : 54
Ne 12.11. | 14:00 SBŠ Ostrava (D) 72 : 48
So 25.11. | 16:00 OSK Olomouc (D) 89 : 46
Ne 26.11. | 09:00 SK Basketbal Tišnov (D) 108 : 36
So 9.12. | 15:00 BK Ústí nad Orlicí (V) 48 : 99
Ne 10.12. | 10:30 BK Panter Javorník (V) 46 : 62
So 6.1. | 19:00 BSK Continental TJ Jičín (V) 60 : 81
Ne 7.1. | 11:00 Sokol Nilfisk Hradec Králové (V) 84 : 59
So 20.1. | 18:00 USK Praha (V) 74 : 48
Ne 21.1. | 10:00 Basket Slovanka (V) 67 : 56
So 3.2. | 17:00 BK Levhartice Chomutov (D) 72 : 76
Ne 4.2. | 11:00 DBaK (D) 102 : 59
So 17.2. | 13:00 BA Sparta (V) 74 : 47
Ne 18.2. | 10:30 HB Basket Praha (V) 83 : 42
So 3.3. | 00:00 Sokol Nilfisk Hradec Králové (D)
Ne 4.3. | 00:00 BSK Continental TJ Jičín (D)
So 17.3. | 00:00 Basket Slovanka (D)
Ne 18.3. | 00:00 USK Praha (D)
So 7.4. | 00:00 DBaK (V)
Ne 8.4. | 10:00 BK Levhartice Chomutov (V)
So 21.4. | 00:00 HB Basket Praha (D)
Ne 22.4. | 00:00 BA Sparta (D)

#zakyne

no images were found

Tabulka soutěže:

 TýmUVPB
1.BK Žabiny Brno1412226
2.BK Havířov1412226
3.KP Brno1410424
4.OSK Olomouc148622
5.BK Panter Javorník146820
6.SBŠ Ostrava146820
7.SK Basketbal Tišnov1411315
8.BK Ústí nad Orlicí1411315
 TýmUVPB
1.Sokol Nilfisk Hradec Králové1413127
2.BK Levhartice Chomutov1312125
3.Basket Slovanka1410424
4.HB Basket Praha149523
5.BK Havířov147721
6.BK Žabiny Brno147721
7.BA Sparta147721
8.USK Praha128420
9.KP Brno145919
10.OSK Olomouc1421216
11.BSK Continental TJ Jičín1411315
12.DBaK1311214

číslo dresu jméno
  Brandejská Anna
  Hlavoňová Lucie
  Jansová Michaela
  Jetelinová Ema
  Malenová Petra
  Michalčíková Julie
  Nerudová Simona
  Rešková Monika
  Streitová Jana
  Valachová Karolína
  Andresková Kateřina
  Benešová Natálie
  Dospělová Anna
  Křížová Zuzana
  Květoňová Zuzana
  Šmerdová Adéla

Trenér: Petr Křivánek
Asistent: Eva Křivánková

Žákovská liga žákyň U14 A

Odehraná utkání:11.2. BK Havířov - BK Žabiny Brno 46:96
10.2. SBŠ Ostrava - BK Žabiny Brno 48:49
Následující utkání:24.2. 12:15 KP Brno - BK Žabiny Brno, 25.2. 12:00 BK Žabiny Brno - KP Brno,

Sezóna:
Posledních 5 utkání:

Sezóna

So 23.9. | 18:15 Aritma Praha (V) 77 : 61  
Ne 24.9. | 09:30 TJ Lokomotiva Liberec I (V) 74 : 77  
So 7.10. | 13:00 TJ Sokol Pečky (V) 91 : 71  
Ne 8.10. | 11:00 BK Studánka Pardubice (V) 51 : 80  
So 21.10. | 17:00 Sokol Nusle (V) 93 : 49  
Ne 22.10. | 09:30 Bižuterie Jablonec n.N. (V) 72 : 61  
So 4.11. | 16:00 USK Praha B (D) 63 : 68  
Ne 5.11. | 11:00 Sparta Praha (D) 68 : 44  
So 18.11. | 10:00 BK Havířov (V) 74 : 71  
Ne 19.11. | 10:00 SK UP Olomouc (V) 55 : 72  
So 2.12. | 18:30 TJ Lokomotiva Liberec I (D) 101 : 60  
So 16.12. | 18:00 KP Brno B (D) 87 : 76  
Ne 17.12. | 13:30 KP Brno B (V) 80 : 78  
St 20.12. | 17:00 Aritma Praha (D) 75 : 66  
So 13.1. | 16:00 BK Studánka Pardubice (D) 67 : 60  
Ne 14.1. | 12:00 TJ Sokol Pečky (D) 68 : 67  
So 27.1. | 18:30 Bižuterie Jablonec n.N. (D) 72 : 57  
Ne 28.1. | 10:30 Sokol Nusle (D) 71 : 82  
So 10.2. | 18:30 Sparta Praha (V) 64 : 80  
Ne 11.2. | 10:00 USK Praha B (V) 76 : 52  
So 24.2. | 18:00 SK UP Olomouc (D)
Ne 25.2. | 08:00 BK Havířov (D)
So 30.9. | 14:30 BA Sparta Praha (V) 74 : 67  
Ne 1.10. | 11:00 BK Strakonice (V) 57 : 94  
So 14.10. | 16:00 BK Loko Trutnov (D) 85 : 66  
Ne 15.10. | 14:00 Sokol Nilfisk Hradec Králové (D) 86 : 68  
St 25.10. | 17:00 Basket Slovanka (V) 67 : 71  
Čt 26.10. | 10:00 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou (V) 38 : 114  
So 11.11. | 17:30 BK Studánka Pardubice (D) 66 : 57  
Ne 12.11. | 12:00 SBŠ Ostrava (D) 63 : 62  
So 25.11. | 18:00 Sokol Nusle (V) 56 : 91  
Ne 26.11. | 09:30 USK Praha (V) 67 : 36  
So 9.12. | 13:30 KP Brno (D) 84 : 62  
Ne 10.12. | 10:00 KP Brno (V) 45 : 57  
So 6.1. | 12:00 BK Strakonice (D) 114 : 46  
Ne 7.1. | 09:00 BA Sparta Praha (D) 54 : 75  
So 20.1. | 13:00 Sokol Nilfisk Hradec Králové (V) 73 : 62  
Ne 21.1. | 11:45 BK Loko Trutnov (V) 83 : 63  
So 3.2. | 13:00 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou (D) 100 : 20  
Ne 4.2. | 09:00 Basket Slovanka (D) 67 : 64  
So 17.2. | 14:30 SBŠ Ostrava (V) 60 : 51  
Ne 18.2. | 10:00 BK Studánka Pardubice (V) 73 : 81  
So 3.3. | 00:00 USK Praha (D)
Ne 4.3. | 00:00 Sokol Nusle (D)
So 30.9. | 13:30 BK Příbor (D) 78 : 47
Ne 1.10. | 09:00 BK Havířov (D) 70 : 74
So 14.10. | 14:00 SK Basketbal Tišnov (D) 73 : 46
Ne 15.10. | 16:00 OSK Olomouc (D) 61 : 50
So 28.10. | 16:30 Basket Ostrava (V) 58 : 75
Ne 29.10. | 11:00 SBŠ Ostrava B (V) 23 : 77
Pá 10.11. | 17:50 TJ Jiskra Kyjov (V) 34 : 57
So 11.11. | 19:30 TJ Jiskra Kyjov (D) 74 : 31
So 25.11. | 17:15 BK Havířov (V) 61 : 72
Ne 26.11. | 10:00 BK Příbor (V) 37 : 108
So 9.12. | 16:00 OSK Olomouc (V) 54 : 98
Ne 10.12. | 08:30 SK Basketbal Tišnov (V) 43 : 66
So 6.1. | 18:00 SBŠ Ostrava B (D) 69 : 55
Ne 7.1. | 11:00 Basket Ostrava (D) 88 : 47
So 7.10. | 16:00 BK Levhartice Chomutov (V) 60 : 71  
Ne 8.10. | 12:00 Basket Slovanka (V) 67 : 47  
So 21.10. | 15:00 HB Basket Praha (V) 58 : 57  
Ne 22.10. | 12:00 USK Praha (V) 65 : 61  
So 4.11. | 14:00 Sokol Nilfisk Hradec Králové (D) 63 : 50  
Ne 5.11. | 09:00 BK Loko Trutnov (D) 68 : 61  
Pá 17.11. | 13:00 BK Studánka Pardubice (V) 54 : 71  
So 18.11. | 12:15 BK Havířov (V) 63 : 69  
So 2.12. | 13:30 BA Sparta (D) 59 : 57  
Ne 3.12. | 10:00 BK Strakonice (D) 76 : 44  
So 16.12. | 13:00 KP Brno (D) 75 : 69  
Ne 17.12. | 11:00 KP Brno (V) 58 : 71  
So 13.1. | 11:30 Basket Slovanka (D) 61 : 74  
Ne 14.1. | 10:00 BK Levhartice Chomutov (D) 84 : 65  
So 27.1. | 13:30 USK Praha (D) 59 : 64  
Ne 28.1. | 12:30 HB Basket Praha (D) 59 : 57  
So 10.2. | 16:30 BK Loko Trutnov (V) 58 : 66  
Ne 11.2. | 10:00 Sokol Nilfisk Hradec Králové (V) 56 : 53  
So 24.2. | 16:00 BK Studánka Pardubice (D)
Ne 25.2. | 10:00 BK Havířov (D)
So 10.3. | 00:00 BK Strakonice (V)
Ne 11.3. | 00:00 BA Sparta (V)
So 7.10. | 16:00 SBŠ Ostrava B (V) 65 : 36
Ne 8.10. | 14:00 SBŠ Ostrava (V) 85 : 27
So 21.10. | 19:15 BK Havířov B (D) 68 : 56
Ne 22.10. | 12:00 OSK Olomouc (D) 45 : 61
So 4.11. | 15:00 Jiskra Kyjov (V) 45 : 72
Ne 5.11. | 09:00 KP Brno B (V) 56 : 53
So 18.11. | 13:00 BC Vysočina (V) 67 : 97
Ne 19.11. | 09:00 BC Vysočina (D) 73 : 57
So 2.12. | 11:30 SBŠ Ostrava (D) 40 : 88
Ne 3.12. | 12:00 SBŠ Ostrava B (D) 63 : 68
So 16.12. | 17:00 OSK Olomouc (V) 88 : 61
Ne 17.12. | 10:00 BK Havířov B (V) 76 : 59
So 13.1. | 09:00 KP Brno B (D) 68 : 55
Ne 14.1. | 14:00 Jiskra Kyjov (D) 77 : 49
So 16.9. | 15:00 SBŠ Ostrava (V) 70 : 67
Ne 17.9. | 10:00 BK Havířov (V) 54 : 75
So 30.9. | 13:45 SK Basketbal Tišnov (V) 57 : 91
Ne 1.10. | 09:00 OSK Olomouc (V) 43 : 73
So 14.10. | 12:00 BK Panter Javorník (D) 76 : 45
Ne 15.10. | 08:00 BK Ústí nad Orlicí (D) 102 : 28
So 28.10. | 12:30 KP Brno (V) 57 : 52
Ne 29.10. | 09:00 KP Brno (D) 69 : 44
So 11.11. | 15:30 BK Havířov (D) 68 : 54
Ne 12.11. | 14:00 SBŠ Ostrava (D) 72 : 48
So 25.11. | 16:00 OSK Olomouc (D) 89 : 46
Ne 26.11. | 09:00 SK Basketbal Tišnov (D) 108 : 36
So 9.12. | 15:00 BK Ústí nad Orlicí (V) 48 : 99
Ne 10.12. | 10:30 BK Panter Javorník (V) 46 : 62
So 6.1. | 19:00 BSK Continental TJ Jičín (V) 60 : 81
Ne 7.1. | 11:00 Sokol Nilfisk Hradec Králové (V) 84 : 59
So 20.1. | 18:00 USK Praha (V) 74 : 48
Ne 21.1. | 10:00 Basket Slovanka (V) 67 : 56
So 3.2. | 17:00 BK Levhartice Chomutov (D) 72 : 76
Ne 4.2. | 11:00 DBaK (D) 102 : 59
So 17.2. | 13:00 BA Sparta (V) 74 : 47
Ne 18.2. | 10:30 HB Basket Praha (V) 83 : 42
So 3.3. | 00:00 Sokol Nilfisk Hradec Králové (D)
Ne 4.3. | 00:00 BSK Continental TJ Jičín (D)
So 17.3. | 00:00 Basket Slovanka (D)
Ne 18.3. | 00:00 USK Praha (D)
So 7.4. | 00:00 DBaK (V)
Ne 8.4. | 10:00 BK Levhartice Chomutov (V)
So 21.4. | 00:00 HB Basket Praha (D)
Ne 22.4. | 00:00 BA Sparta (D)
So 23.9. | 08:00 KP Brno (D) 117 : 29
Ne 24.9. | 10:30 Jiskra Kyjov (D) 135 : 20
Čt 28.9. | 08:30 BK Žabiny Brno B (D) 104 : 29
So 7.10. | 18:00 BK Studánka Pardubice (V) 52 : 119
So 21.10. | 08:00 SK Basketbal Tišnov (D) 156 : 4
Ne 22.10. | 10:00 BC Vysočina (D) 161 : 13
So 4.11. | 13:00 Jiskra Kyjov (V) 22 : 104
Ne 5.11. | 15:00 KP Brno (V) 44 : 92
Pá 17.11. | 09:30 BK Žabiny Brno B (V) 19 : 103
Ne 19.11. | 11:00 BK Studánka Pardubice (D) 109 : 58
Pá 1.12. | 16:00 SK Basketbal Tišnov (V) 24 : 147
So 2.12. | 13:00 BC Vysočina (V) 33 : 116
So 13.1. | 15:00 Sokol Nilfisk Hradec Králové (V) 76 : 52
Ne 14.1. | 11:45 BK Loko Trutnov (V) 29 : 142
So 27.1. | 09:00 TJ OP Prostějov (D) 95 : 33
Ne 28.1. | 08:30 BK Studánka Pardubice (D) 110 : 33
So 10.2. | 12:00 SBŠ Ostrava (V) 48 : 49
Ne 11.2. | 10:00 BK Havířov (V) 46 : 96
So 24.2. | 12:15 KP Brno (V)
Ne 25.2. | 12:00 KP Brno (D)
So 10.3. | 00:00 BK Loko Trutnov (D)
Ne 11.3. | 00:00 Sokol Nilfisk Hradec Králové (D)
So 24.3. | 00:00 BK Studánka Pardubice (V)
Ne 25.3. | 00:00 TJ OP Prostějov (V)
So 14.4. | 00:00 BK Havířov (D)
Ne 15.4. | 00:00 SBŠ Ostrava (D)



Tabulka soutěže:
 TýmUVPB
1.BK Žabiny Brno1212024
2.KP Brno1210222
3.BK Studánka Pardubice128420
4.Jiskra Kyjov125717
5.BK Žabiny Brno B123915
6.BC Vysočina1221014
7.SK Basketbal Tišnov1221014
 TýmUVPB
1.Sokol Nilfisk Hradec Králové77014
2.BK Žabiny Brno65111
3.SBŠ Ostrava74311
4.KP Brno64210
5.BK Havířov73410
6.TJ OP Prostějov6157
7.BK Loko Trutnov5055
8.BK Studánka Pardubice4044

číslo dresu jméno
  Andresková Kateřina
  Benešová Natálie
  Brandejská Anna
  Černá Tereza
  Dospělová Anna
  Hájková Eliška
  Hlavoňová Lucie
  Jetelinová Ema
  Kottssmidová Klára
  Křížová Zuzana
  Květoňová Zuzana
  Malenová Petra
  Michalčíková Julie
  Mikšlová Adéla
  Rešková Monika
  Streitová Jana
  Svobodová Anna
  Šmerdová Adéla
  Valachová Karolína
  Zábojová Kristýna

Trenér: Petr Křivánek
Asistent: Eva Křivánková