Juniorské a mládežnické týmy – žákyně U15 a U14

Žákyně U15 a U14

Extraliga žákyň U15

Odehraná utkání:17.2. BA Sparta - BK Žabiny Brno 74:47
4.2. BK Žabiny Brno - DBaK 102:59
Následující utkání:18.2. 10:30 HB Basket Praha - BK Žabiny Brno, 3.3. 00:00 BK Žabiny Brno - Sokol Nilfisk Hradec Králové,

Sezóna:

So 16.9. | 15:00 SBŠ Ostrava (V) 70 : 67
Ne 17.9. | 10:00 BK Havířov (V) 54 : 75
So 30.9. | 13:45 SK Basketbal Tišnov (V) 57 : 91
Ne 1.10. | 09:00 OSK Olomouc (V) 43 : 73
So 14.10. | 12:00 BK Panter Javorník (D) 76 : 45
Ne 15.10. | 08:00 BK Ústí nad Orlicí (D) 102 : 28
So 28.10. | 12:30 KP Brno (V) 57 : 52
Ne 29.10. | 09:00 KP Brno (D) 69 : 44
So 11.11. | 15:30 BK Havířov (D) 68 : 54
Ne 12.11. | 14:00 SBŠ Ostrava (D) 72 : 48
So 25.11. | 16:00 OSK Olomouc (D) 89 : 46
Ne 26.11. | 09:00 SK Basketbal Tišnov (D) 108 : 36
So 9.12. | 15:00 BK Ústí nad Orlicí (V) 48 : 99
Ne 10.12. | 10:30 BK Panter Javorník (V) 46 : 62
So 6.1. | 19:00 BSK Continental TJ Jičín (V) 60 : 81
Ne 7.1. | 11:00 Sokol Nilfisk Hradec Králové (V) 84 : 59
So 20.1. | 18:00 USK Praha (V) 74 : 48
Ne 21.1. | 10:00 Basket Slovanka (V) 67 : 56
So 3.2. | 17:00 BK Levhartice Chomutov (D) 72 : 76
Ne 4.2. | 11:00 DBaK (D) 102 : 59
So 17.2. | 13:00 BA Sparta (V) 74 : 47
Ne 18.2. | 10:30 HB Basket Praha (V)
So 3.3. | 00:00 Sokol Nilfisk Hradec Králové (D)
Ne 4.3. | 00:00 BSK Continental TJ Jičín (D)
So 17.3. | 00:00 Basket Slovanka (D)
Ne 18.3. | 00:00 USK Praha (D)
So 7.4. | 00:00 DBaK (V)
Ne 8.4. | 00:00 BK Levhartice Chomutov (V)
So 21.4. | 00:00 HB Basket Praha (D)
Ne 22.4. | 00:00 BA Sparta (D)

#zakyne

Tabulka soutěže:

 TýmUVPB
1.BK Žabiny Brno1412226
2.BK Havířov1412226
3.KP Brno1410424
4.OSK Olomouc148622
5.BK Panter Javorník146820
6.SBŠ Ostrava146820
7.SK Basketbal Tišnov1411315
8.BK Ústí nad Orlicí1411315
 TýmUVPB
1.Sokol Nilfisk Hradec Králové1312125
2.BK Levhartice Chomutov1212024
3.Basket Slovanka139422
4.HB Basket Praha138521
5.USK Praha128420
6.BK Žabiny Brno137620
7.BA Sparta137620
8.BK Havířov136719
9.KP Brno134917
10.OSK Olomouc1321115
11.BSK Continental TJ Jičín1311214
12.DBaK1311214

číslo dresu jméno
  Brandejská Anna
  Hlavoňová Lucie
  Jansová Michaela
  Jetelinová Ema
  Malenová Petra
  Michalčíková Julie
  Nerudová Simona
  Rešková Monika
  Streitová Jana
  Valachová Karolína
  Andresková Kateřina
  Benešová Natálie
  Dospělová Anna
  Křížová Zuzana
  Květoňová Zuzana
  Šmerdová Adéla

Trenér: Petr Křivánek
Asistent: Eva Křivánková

Žákovská liga žákyň U14 A

Odehraná utkání:11.2. BK Havířov - BK Žabiny Brno 46:96
10.2. SBŠ Ostrava - BK Žabiny Brno 48:49
Následující utkání:24.2. 12:15 KP Brno - BK Žabiny Brno, 25.2. 14:00 BK Žabiny Brno - KP Brno,

Sezóna:

So 23.9. | 08:00 KP Brno (D) 117 : 29
Ne 24.9. | 10:30 Jiskra Kyjov (D) 135 : 20
Čt 28.9. | 08:30 BK Žabiny Brno B (D) 104 : 29
So 7.10. | 18:00 BK Studánka Pardubice (V) 52 : 119
So 21.10. | 08:00 SK Basketbal Tišnov (D) 156 : 4
Ne 22.10. | 10:00 BC Vysočina (D) 161 : 13
So 4.11. | 13:00 Jiskra Kyjov (V) 22 : 104
Ne 5.11. | 15:00 KP Brno (V) 44 : 92
Pá 17.11. | 09:30 BK Žabiny Brno B (V) 19 : 103
Ne 19.11. | 11:00 BK Studánka Pardubice (D) 109 : 58
Pá 1.12. | 16:00 SK Basketbal Tišnov (V) 24 : 147
So 2.12. | 13:00 BC Vysočina (V) 33 : 116
So 13.1. | 15:00 Sokol Nilfisk Hradec Králové (V) 76 : 52
Ne 14.1. | 11:45 BK Loko Trutnov (V) 29 : 142
So 27.1. | 09:00 TJ OP Prostějov (D) 95 : 33
Ne 28.1. | 08:30 BK Studánka Pardubice (D) 110 : 33
So 10.2. | 12:00 SBŠ Ostrava (V) 48 : 49
Ne 11.2. | 10:00 BK Havířov (V) 46 : 96
So 24.2. | 12:15 KP Brno (V)
Ne 25.2. | 14:00 KP Brno (D)
So 10.3. | 00:00 BK Loko Trutnov (D)
Ne 11.3. | 00:00 Sokol Nilfisk Hradec Králové (D)
So 24.3. | 00:00 BK Studánka Pardubice (V)
Ne 25.3. | 00:00 TJ OP Prostějov (V)
So 14.4. | 00:00 BK Havířov (D)
Ne 15.4. | 00:00 SBŠ Ostrava (D)



Tabulka soutěže:
 TýmUVPB
1.BK Žabiny Brno1212024
2.KP Brno1210222
3.BK Studánka Pardubice128420
4.Jiskra Kyjov125717
5.BK Žabiny Brno B123915
6.BC Vysočina1221014
7.SK Basketbal Tišnov1221014
 TýmUVPB
1.Sokol Nilfisk Hradec Králové77014
2.BK Žabiny Brno65111
3.SBŠ Ostrava74311
4.KP Brno64210
5.BK Havířov73410
6.TJ OP Prostějov6157
7.BK Loko Trutnov5055
8.BK Studánka Pardubice4044

číslo dresu jméno
  Andresková Kateřina
  Benešová Natálie
  Brandejská Anna
  Černá Tereza
  Dospělová Anna
  Hájková Eliška
  Hlavoňová Lucie
  Jetelinová Ema
  Kottssmidová Klára
  Křížová Zuzana
  Květoňová Zuzana
  Malenová Petra
  Michalčíková Julie
  Mikšlová Adéla
  Rešková Monika
  Streitová Jana
  Svobodová Anna
  Šmerdová Adéla
  Valachová Karolína
  Zábojová Kristýna

Trenér: Petr Křivánek
Asistent: Eva Křivánková