Juniorské a mládežnické týmy – žákyně U15 a U14

Žákyně U15 a U14

Extraliga žákyň U15

Odehraná utkání:12.11. BK Žabiny Brno - SBŠ Ostrava 72:48
11.11. BK Žabiny Brno - BK Havířov 68:54
Následující utkání:25.11. 16:00 BK Žabiny Brno - OSK Olomouc, 26.11. 09:00 BK Žabiny Brno - SK Basketbal Tišnov,

Sezóna:

So 16.9. | 15:00 SBŠ Ostrava (V) 70 : 67
Ne 17.9. | 10:00 BK Havířov (V) 54 : 75
So 30.9. | 13:45 SK Basketbal Tišnov (V) 57 : 91
Ne 1.10. | 09:00 OSK Olomouc (V) 43 : 73
So 14.10. | 12:00 BK Panter Javorník (D) 76 : 45
Ne 15.10. | 08:00 BK Ústí nad Orlicí (D) 102 : 28
So 28.10. | 12:30 KP Brno (V) 57 : 52
Ne 29.10. | 09:00 KP Brno (D) 69 : 44
So 11.11. | 15:30 BK Havířov (D)
Ne 12.11. | 14:00 SBŠ Ostrava (D)
So 25.11. | 00:00 OSK Olomouc (D)
Ne 26.11. | 00:00 SK Basketbal Tišnov (D)
So 9.12. | 00:00 BK Ústí nad Orlicí (V)
Ne 10.12. | 00:00 BK Panter Javorník (V)

#zakyne

Tabulka soutěže:

 TýmUVP%
1.BK Žabiny Brno108218
2.KP Brno107317
3.BK Panter Javorník106416
4.BK Havířov97216
5.OSK Olomouc95414
6.SBŠ Ostrava93612
7.BK Ústí nad Orlicí101911
8.SK Basketbal Tišnov91810

číslo dresu jméno
  Brandejská Anna
  Hlavoňová Lucie
  Jansová Michaela
  Jetelinová Ema
  Malenová Petra
  Michalčíková Julie
  Nerudová Simona
  Rešková Monika
  Streitová Jana
  Valachová Karolína
  Andresková Kateřina
  Benešová Natálie
  Dospělová Anna
  Křížová Zuzana
  Květoňová Zuzana
  Šmerdová Adéla

Trenér: Petr Křivánek
Asistent: Eva Křivánková

Žákovská liga žákyň U14 A

Odehraná utkání:19.11. BK Žabiny Brno - BK Studánka Pardubice 109:58
17.11. BK Žabiny Brno B - BK Žabiny Brno 19:103
Následující utkání:1.12. 16:00 SK Basketbal Tišnov - BK Žabiny Brno, 2.12. 13:00 BC Vysočina - BK Žabiny Brno,

Sezóna:

So 23.9. | 08:00 KP Brno (D) 117 : 29
Ne 24.9. | 10:30 Jiskra Kyjov (D) 135 : 20
Čt 28.9. | 08:30 BK Žabiny Brno B (D) 104 : 29
So 7.10. | 18:00 BK Studánka Pardubice (V) 52 : 119
So 21.10. | 08:00 SK Basketbal Tišnov (D) 156 : 4
Ne 22.10. | 10:00 BC Vysočina (D) 161 : 13
So 4.11. | 13:00 Jiskra Kyjov (V) 22 : 104
Ne 5.11. | 15:00 KP Brno (V) 44 : 92
Pá 17.11. | 00:00 BK Žabiny Brno B (V)
Ne 19.11. | 00:00 BK Studánka Pardubice (D)
So 2.12. | 13:00 BC Vysočina (V)
Ne 3.12. | 00:00 SK Basketbal Tišnov (V)



Tabulka soutěže:
 TýmUVP%
1.BK Žabiny Brno1010020
2.KP Brno119220
3.BK Studánka Pardubice107317
4.Jiskra Kyjov104614
5.BK Žabiny Brno B102812
6.BC Vysočina101911
7.SK Basketbal Tišnov92711

číslo dresu jméno
  Andresková Kateřina
  Benešová Natálie
  Brandejská Anna
  Černá Tereza
  Dospělová Anna
  Hájková Eliška
  Hlavoňová Lucie
  Jetelinová Ema
  Kottssmidová Klára
  Křížová Zuzana
  Květoňová Zuzana
  Malenová Petra
  Michalčíková Julie
  Mikšlová Adéla
  Rešková Monika
  Streitová Jana
  Svobodová Anna
  Šmerdová Adéla
  Valachová Karolína
  Zábojová Kristýna

Trenér: Petr Křivánek
Asistent: Eva Křivánková