Juniorské a mládežnické týmy – žákyně U15 a U14

Žákyně U15 a U14

Extraliga žákyň U15

Odehraná utkání:20.1. USK Praha - BK Žabiny Brno 74:48
7.1. Sokol Nilfisk Hradec Králové - BK Žabiny Brno 84:59
Následující utkání:21.1. 10:00 Basket Slovanka - BK Žabiny Brno, 3.2. 00:00 BK Žabiny Brno - BK Levhartice Chomutov,

Sezóna:

So 16.9. | 15:00 SBŠ Ostrava (V) 70 : 67
Ne 17.9. | 10:00 BK Havířov (V) 54 : 75
So 30.9. | 13:45 SK Basketbal Tišnov (V) 57 : 91
Ne 1.10. | 09:00 OSK Olomouc (V) 43 : 73
So 14.10. | 12:00 BK Panter Javorník (D) 76 : 45
Ne 15.10. | 08:00 BK Ústí nad Orlicí (D) 102 : 28
So 28.10. | 12:30 KP Brno (V) 57 : 52
Ne 29.10. | 09:00 KP Brno (D) 69 : 44
So 11.11. | 15:30 BK Havířov (D) 68 : 54
Ne 12.11. | 14:00 SBŠ Ostrava (D) 72 : 48
So 25.11. | 16:00 OSK Olomouc (D) 89 : 46
Ne 26.11. | 09:00 SK Basketbal Tišnov (D) 108 : 36
So 9.12. | 15:00 BK Ústí nad Orlicí (V) 48 : 99
Ne 10.12. | 10:30 BK Panter Javorník (V) 46 : 62
So 6.1. | 19:00 BSK Continental TJ Jičín (V) 60 : 81
Ne 7.1. | 11:00 Sokol Nilfisk Hradec Králové (V) 84 : 59
So 20.1. | 18:00 USK Praha (V) 74 : 48
Ne 21.1. | 10:00 Basket Slovanka (V)
So 3.2. | 00:00 BK Levhartice Chomutov (D)
Ne 4.2. | 00:00 DBaK (D)
So 17.2. | 00:00 BA Sparta (V)
Ne 18.2. | 00:00 HB Basket Praha (V)
So 3.3. | 00:00 Sokol Nilfisk Hradec Králové (D)
Ne 4.3. | 00:00 BSK Continental TJ Jičín (D)
So 17.3. | 00:00 Basket Slovanka (D)
Ne 18.3. | 00:00 USK Praha (D)
So 7.4. | 00:00 DBaK (V)
Ne 8.4. | 00:00 BK Levhartice Chomutov (V)
So 21.4. | 00:00 HB Basket Praha (D)
Ne 22.4. | 00:00 BA Sparta (D)

#zakyne

Tabulka soutěže:

 TýmUVPB
1.BK Žabiny Brno1412226
2.BK Havířov1412226
3.KP Brno1410424
4.OSK Olomouc148622
5.BK Panter Javorník146820
6.SBŠ Ostrava146820
7.SK Basketbal Tišnov1411315
8.BK Ústí nad Orlicí1411315
 TýmUVPB
1.Sokol Nilfisk Hradec Králové99018
2.BK Levhartice Chomutov99018
3.BK Žabiny Brno96315
4.Basket Slovanka96315
5.HB Basket Praha95414
6.BK Havířov95414
7.USK Praha95414
8.BA Sparta94513
9.KP Brno93612
10.OSK Olomouc91810
11.DBaK91810
12.BSK Continental TJ Jičín9099

číslo dresu jméno
  Brandejská Anna
  Hlavoňová Lucie
  Jansová Michaela
  Jetelinová Ema
  Malenová Petra
  Michalčíková Julie
  Nerudová Simona
  Rešková Monika
  Streitová Jana
  Valachová Karolína
  Andresková Kateřina
  Benešová Natálie
  Dospělová Anna
  Křížová Zuzana
  Květoňová Zuzana
  Šmerdová Adéla

Trenér: Petr Křivánek
Asistent: Eva Křivánková

Žákovská liga žákyň U14 A

Odehraná utkání:14.1. BK Loko Trutnov - BK Žabiny Brno 29:142
13.1. Sokol Nilfisk Hradec Králové - BK Žabiny Brno 76:52
Následující utkání:27.1. 08:00 BK Žabiny Brno - TJ OP Prostějov, 28.1. 08:30 BK Žabiny Brno - BK Studánka Pardubice,

Sezóna:

So 23.9. | 08:00 KP Brno (D) 117 : 29
Ne 24.9. | 10:30 Jiskra Kyjov (D) 135 : 20
Čt 28.9. | 08:30 BK Žabiny Brno B (D) 104 : 29
So 7.10. | 18:00 BK Studánka Pardubice (V) 52 : 119
So 21.10. | 08:00 SK Basketbal Tišnov (D) 156 : 4
Ne 22.10. | 10:00 BC Vysočina (D) 161 : 13
So 4.11. | 13:00 Jiskra Kyjov (V) 22 : 104
Ne 5.11. | 15:00 KP Brno (V) 44 : 92
Pá 17.11. | 09:30 BK Žabiny Brno B (V) 19 : 103
Ne 19.11. | 11:00 BK Studánka Pardubice (D) 109 : 58
Pá 1.12. | 16:00 SK Basketbal Tišnov (V) 24 : 147
So 2.12. | 13:00 BC Vysočina (V) 33 : 116
So 13.1. | 15:00 Sokol Nilfisk Hradec Králové (V) 76 : 52
Ne 14.1. | 11:45 BK Loko Trutnov (V) 29 : 142
So 27.1. | 08:00 TJ OP Prostějov (D)
Ne 28.1. | 08:30 BK Studánka Pardubice (D)
So 10.2. | 00:00 SBŠ Ostrava (V)
Ne 11.2. | 00:00 BK Havířov (V)
So 24.2. | 00:00 KP Brno (V)
Ne 25.2. | 00:00 KP Brno (D)
So 10.3. | 00:00 BK Loko Trutnov (D)
Ne 11.3. | 00:00 Sokol Nilfisk Hradec Králové (D)
So 24.3. | 00:00 BK Studánka Pardubice (V)
Ne 25.3. | 00:00 TJ OP Prostějov (V)
So 14.4. | 00:00 BK Havířov (D)
Ne 15.4. | 00:00 SBŠ Ostrava (D)



Tabulka soutěže:
 TýmUVPB
1.BK Žabiny Brno1212024
2.KP Brno1210222
3.BK Studánka Pardubice128420
4.Jiskra Kyjov125717
5.BK Žabiny Brno B123915
6.BC Vysočina1221014
7.SK Basketbal Tišnov1221014
 TýmUVPB
1.SBŠ Ostrava2204
2.Sokol Nilfisk Hradec Králové2204
3.BK Havířov2204
4.BK Žabiny Brno2113
5.KP Brno2113
6.TJ OP Prostějov2022
7.BK Studánka Pardubice2022
8.BK Loko Trutnov2022

číslo dresu jméno
  Andresková Kateřina
  Benešová Natálie
  Brandejská Anna
  Černá Tereza
  Dospělová Anna
  Hájková Eliška
  Hlavoňová Lucie
  Jetelinová Ema
  Kottssmidová Klára
  Křížová Zuzana
  Květoňová Zuzana
  Malenová Petra
  Michalčíková Julie
  Mikšlová Adéla
  Rešková Monika
  Streitová Jana
  Svobodová Anna
  Šmerdová Adéla
  Valachová Karolína
  Zábojová Kristýna

Trenér: Petr Křivánek
Asistent: Eva Křivánková