Juniorské a mládežnické týmy – žákyně U15 a U14

Žákyně U15 a U14

Extraliga žákyň U15

Odehraná utkání:18.2. HB Basket Praha - BK Žabiny Brno 83:42
17.2. BA Sparta - BK Žabiny Brno 74:47
Následující utkání:3.3. 11:30 BK Žabiny Brno - Sokol Nilfisk Hradec Králové, 4.3. 12:30 BK Žabiny Brno - BSK Continental TJ Jičín,

Sezóna:

Sat 16.9. | 15:00 SBŠ Ostrava (V) 70 : 67
Sun 17.9. | 10:00 BK Havířov (V) 54 : 75
Sat 30.9. | 13:45 SK Basketbal Tišnov (V) 57 : 91
Sun 1.10. | 09:00 OSK Olomouc (V) 43 : 73
Sat 14.10. | 12:00 BK Panter Javorník (D) 76 : 45
Sun 15.10. | 08:00 BK Ústí nad Orlicí (D) 102 : 28
Sat 28.10. | 12:30 KP Brno (V) 57 : 52
Sun 29.10. | 09:00 KP Brno (D) 69 : 44
Sat 11.11. | 15:30 BK Havířov (D) 68 : 54
Sun 12.11. | 14:00 SBŠ Ostrava (D) 72 : 48
Sat 25.11. | 16:00 OSK Olomouc (D) 89 : 46
Sun 26.11. | 09:00 SK Basketbal Tišnov (D) 108 : 36
Sat 9.12. | 15:00 BK Ústí nad Orlicí (V) 48 : 99
Sun 10.12. | 10:30 BK Panter Javorník (V) 46 : 62
Sat 6.1. | 19:00 BSK Continental TJ Jičín (V) 60 : 81
Sun 7.1. | 11:00 Sokol Nilfisk Hradec Králové (V) 84 : 59
Sat 20.1. | 18:00 USK Praha (V) 74 : 48
Sun 21.1. | 10:00 Basket Slovanka (V) 67 : 56
Sat 3.2. | 17:00 BK Levhartice Chomutov (D) 72 : 76
Sun 4.2. | 11:00 DBaK (D) 102 : 59
Sat 17.2. | 13:00 BA Sparta (V) 74 : 47
Sun 18.2. | 10:30 HB Basket Praha (V) 83 : 42
Sat 3.3. | 11:30 Sokol Nilfisk Hradec Králové (D)
Sun 4.3. | 12:30 BSK Continental TJ Jičín (D)
Sat 17.3. | 00:00 Basket Slovanka (D)
Sun 18.3. | 00:00 USK Praha (D)
Sat 7.4. | 00:00 DBaK (V)
Sun 8.4. | 10:00 BK Levhartice Chomutov (V)
Sat 21.4. | 00:00 HB Basket Praha (D)
Sun 22.4. | 00:00 BA Sparta (D)

#zakyne

Tabulka soutěže:

 TýmUVPB
1.BK Žabiny Brno1412226
2.BK Havířov1412226
3.KP Brno1410424
4.OSK Olomouc148622
5.BK Panter Javorník146820
6.SBŠ Ostrava146820
7.SK Basketbal Tišnov1411315
8.BK Ústí nad Orlicí1411315
 TýmUVPB
1.Sokol Nilfisk Hradec Králové1413127
2.BK Levhartice Chomutov1312125
3.Basket Slovanka1410424
4.HB Basket Praha149523
5.BK Havířov147721
6.BK Žabiny Brno147721
7.BA Sparta147721
8.USK Praha128420
9.KP Brno145919
10.OSK Olomouc1421216
11.BSK Continental TJ Jičín1411315
12.DBaK1311214

číslo dresu jméno
  Brandejská Anna
  Hlavoňová Lucie
  Jansová Michaela
  Jetelinová Ema
  Malenová Petra
  Michalčíková Julie
  Nerudová Simona
  Rešková Monika
  Streitová Jana
  Valachová Karolína
  Andresková Kateřina
  Benešová Natálie
  Dospělová Anna
  Křížová Zuzana
  Květoňová Zuzana
  Šmerdová Adéla

Trenér: Petr Křivánek
Asistent: Eva Křivánková

Žákovská liga žákyň U14 A

Odehraná utkání:24.2. KP Brno - BK Žabiny Brno 0:0
11.2. BK Havířov - BK Žabiny Brno 46:96
Následující utkání:25.2. 12:00 BK Žabiny Brno - KP Brno, 10.3. 00:00 BK Žabiny Brno - BK Loko Trutnov,

Sezóna:

Sat 23.9. | 08:00 KP Brno (D) 117 : 29
Sun 24.9. | 10:30 Jiskra Kyjov (D) 135 : 20
Thu 28.9. | 08:30 BK Žabiny Brno B (D) 104 : 29
Sat 7.10. | 18:00 BK Studánka Pardubice (V) 52 : 119
Sat 21.10. | 08:00 SK Basketbal Tišnov (D) 156 : 4
Sun 22.10. | 10:00 BC Vysočina (D) 161 : 13
Sat 4.11. | 13:00 Jiskra Kyjov (V) 22 : 104
Sun 5.11. | 15:00 KP Brno (V) 44 : 92
Fri 17.11. | 09:30 BK Žabiny Brno B (V) 19 : 103
Sun 19.11. | 11:00 BK Studánka Pardubice (D) 109 : 58
Fri 1.12. | 16:00 SK Basketbal Tišnov (V) 24 : 147
Sat 2.12. | 13:00 BC Vysočina (V) 33 : 116
Sat 13.1. | 15:00 Sokol Nilfisk Hradec Králové (V) 76 : 52
Sun 14.1. | 11:45 BK Loko Trutnov (V) 29 : 142
Sat 27.1. | 09:00 TJ OP Prostějov (D) 95 : 33
Sun 28.1. | 08:30 BK Studánka Pardubice (D) 110 : 33
Sat 10.2. | 12:00 SBŠ Ostrava (V) 48 : 49
Sun 11.2. | 10:00 BK Havířov (V) 46 : 96
Sat 24.2. | 12:15 KP Brno (V)
Sun 25.2. | 12:00 KP Brno (D)
Sat 10.3. | 00:00 BK Loko Trutnov (D)
Sun 11.3. | 00:00 Sokol Nilfisk Hradec Králové (D)
Sat 24.3. | 00:00 BK Studánka Pardubice (V)
Sun 25.3. | 00:00 TJ OP Prostějov (V)
Sat 14.4. | 00:00 BK Havířov (D)
Sun 15.4. | 00:00 SBŠ Ostrava (D)



Tabulka soutěže:
 TýmUVPB
1.BK Žabiny Brno1212024
2.KP Brno1210222
3.BK Studánka Pardubice128420
4.Jiskra Kyjov125717
5.BK Žabiny Brno B123915
6.BC Vysočina1221014
7.SK Basketbal Tišnov1221014
 TýmUVPB
1.Sokol Nilfisk Hradec Králové77014
2.BK Žabiny Brno65111
3.SBŠ Ostrava74311
4.KP Brno64210
5.BK Havířov73410
6.TJ OP Prostějov6157
7.BK Loko Trutnov5055
8.BK Studánka Pardubice4044

číslo dresu jméno
  Andresková Kateřina
  Benešová Natálie
  Brandejská Anna
  Černá Tereza
  Dospělová Anna
  Hájková Eliška
  Hlavoňová Lucie
  Jetelinová Ema
  Kottssmidová Klára
  Křížová Zuzana
  Květoňová Zuzana
  Malenová Petra
  Michalčíková Julie
  Mikšlová Adéla
  Rešková Monika
  Streitová Jana
  Svobodová Anna
  Šmerdová Adéla
  Valachová Karolína
  Zábojová Kristýna

Trenér: Petr Křivánek
Asistent: Eva Křivánková