Juniorky U19

Extraliga juniorek U19

Odehraná utkání: Následující utkání:30.9. 14:30 BA Sparta Praha - BK Žabiny Brno, 1.10. 11:00 BK Strakonice - BK Žabiny Brno,

Sezóna:

So 30.9. | 14:30 BA Sparta Praha (V)
Ne 1.10. | 00:00 BK Strakonice (V)
So 14.10. | 00:00 BK Loko Trutnov (D)
Ne 15.10. | 00:00 Sokol Hradec Králové (D)
So 28.10. | 12:15 Basket Slovanka (V)
Ne 29.10. | 00:00 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou (V)
So 11.11. | 00:00 BK Studánka Pardubice (D)
Ne 12.11. | 00:00 SBŠ Ostrava (D)
So 25.11. | 00:00 Sokol Nusle (V)
Ne 26.11. | 00:00 USK Praha (V)
So 9.12. | 00:00 KP Brno (D)
Ne 10.12. | 00:00 KP Brno (V)
So 6.1. | 00:00 BK Strakonice (D)
Ne 7.1. | 00:00 BA Sparta Praha (D)
So 20.1. | 00:00 Sokol Hradec Králové (V)
Ne 21.1. | 00:00 BK Loko Trutnov (V)
So 3.2. | 00:00 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou (D)
Ne 4.2. | 00:00 Basket Slovanka (D)
So 17.2. | 00:00 SBŠ Ostrava (V)
Ne 18.2. | 00:00 BK Studánka Pardubice (V)
So 3.3. | 00:00 USK Praha (D)
Ne 4.3. | 00:00 Sokol Nusle (D)

#juniorky

Tabulka soutěže:

 TýmUVP%
1.BK Studánka Pardubice0000
2.BK Loko Trutnov0000
3.Sokol Nusle 0000
4.Basket Slovanka0000
5.BA Sparta Praha0000
6.Sokol Hradec Králové0000
7.SBŠ Ostrava0000
8.KP Brno0000
9.USK Praha0000
10.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou0000
11.BK Strakonice0000
12.BK Žabiny Brno0000

číslo dresu jméno
4 Vitulová Tereza
5 Stoupalová Natálie
6 Tomancová Barbora
7 Hošková Lucie
8 Peštálová Barbora
9 Číhalová Kristýna
11 Gašicová Hana
12 Brabencová Kristýna
14 Szcotková Karolína
15 Neubauerová Adéla
16 Krumpholcová Sára
  Benešová Dominika
  Holomková Barbora
  Lešanyčová Alexandra
  Galíčková Kateřina
  Havlíková Tereza
  Michalčíková Eliška
  Navrátilová Kristýna
  Švagerová Sarah
  Válková Adéla

Trenér: Richard Fousek
Asistent: Tomáš Vencúrik

Liga juniorek U19

Odehraná utkání: Následující utkání:30.9. 13:30 BK Žabiny Brno B - BK Příbor, 1.10. 09:00 BK Žabiny Brno B - BK Havířov,

Sezóna:

So 30.9. | 13:30 BK Příbor (D)
Ne 1.10. | 09:00 BK Havířov (D)
So 14.10. | 00:00 SK Basketbal Tišnov (D)
Ne 15.10. | 00:00 OSK Olomouc (D)
So 28.10. | 00:00 Basket Ostrava (V)
Ne 29.10. | 00:00 SBŠ Ostrava B (V)
So 11.11. | 00:00 TJ Jiskra Kyjov (D)
Ne 12.11. | 00:00 TJ Jiskra Kyjov (V)
So 25.11. | 17:15 BK Havířov (V)
Ne 26.11. | 00:00 BK Příbor (V)
So 9.12. | 00:00 OSK Olomouc (V)
Ne 10.12. | 00:00 SK Basketbal Tišnov (V)
So 6.1. | 00:00 SBŠ Ostrava B (D)
Ne 7.1. | 00:00 Basket Ostrava (D)
Tabulka soutěže:
 TýmUVP%
1.TJ Jiskra Kyjov0000
2.BK Příbor0000
3.Basket Ostrava0000
4.SK Basketbal Tišnov0000
5.BK Žabiny Brno B0000
6.SBŠ Ostrava B0000
7.BK Havířov0000
8.OSK Olomouc0000

Trenér: Richard Fousek
Asistent: Tomáš Vencúrik