Juniorky U19

Extraliga juniorek U19

Odehraná utkání:18.2. BK Studánka Pardubice - BK Žabiny Brno 73:81
17.2. SBŠ Ostrava - BK Žabiny Brno 60:51
Následující utkání:3.3. 18:30 BK Žabiny Brno - USK Praha, 4.3. 08:30 BK Žabiny Brno - Sokol Nusle ,

Sezóna:

Sat 30.9. | 14:30 BA Sparta Praha (V) 74 : 67  
Sun 1.10. | 11:00 BK Strakonice (V) 57 : 94  
Sat 14.10. | 16:00 BK Loko Trutnov (D) 85 : 66  
Sun 15.10. | 14:00 Sokol Nilfisk Hradec Králové (D) 86 : 68  
Wed 25.10. | 17:00 Basket Slovanka (V) 67 : 71  
Thu 26.10. | 10:00 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou (V) 38 : 114  
Sat 11.11. | 17:30 BK Studánka Pardubice (D) 66 : 57  
Sun 12.11. | 12:00 SBŠ Ostrava (D) 63 : 62  
Sat 25.11. | 18:00 Sokol Nusle (V) 56 : 91  
Sun 26.11. | 09:30 USK Praha (V) 67 : 36  
Sat 9.12. | 13:30 KP Brno (D) 84 : 62  
Sun 10.12. | 10:00 KP Brno (V) 45 : 57  
Sat 6.1. | 12:00 BK Strakonice (D) 114 : 46  
Sun 7.1. | 09:00 BA Sparta Praha (D) 54 : 75  
Sat 20.1. | 13:00 Sokol Nilfisk Hradec Králové (V) 73 : 62  
Sun 21.1. | 11:45 BK Loko Trutnov (V) 83 : 63  
Sat 3.2. | 13:00 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou (D) 100 : 20  
Sun 4.2. | 09:00 Basket Slovanka (D) 67 : 64  
Sat 17.2. | 14:30 SBŠ Ostrava (V) 60 : 51  
Sun 18.2. | 10:00 BK Studánka Pardubice (V) 73 : 81  
Sat 3.3. | 18:30 USK Praha (D)
Sun 4.3. | 08:30 Sokol Nusle (D)


#juniorky

Tabulka soutěže:

 TýmUVPB
1.USK Praha2019139
2.BA Sparta Praha1916335
3.BK Žabiny Brno2014634
4.SBŠ Ostrava1914533
5.Sokol Nilfisk Hradec Králové2012832
6.BK Loko Trutnov2011931
7.BK Studánka Pardubice1911830
8.Basket Slovanka1971226
9.KP Brno1861224
10.Sokol Nusle 1831521
11.BK Strakonice1821620
12.TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou2002019

číslo dresu jméno
4 Vitulová Tereza
5 Stoupalová Natálie
6 Tomancová Barbora
7 Hošková Lucie
8 Peštálová Barbora
9 Číhalová Kristýna
11 Gašicová Hana
12 Brabencová Kristýna
14 Szcotková Karolína
15 Neubauerová Adéla
16 Krumpholcová Sára
  Benešová Dominika
  Holomková Barbora
  Lešanyčová Alexandra
  Galíčková Kateřina
  Havlíková Tereza
  Michalčíková Eliška
  Navrátilová Kristýna
  Švagerová Sarah
  Válková Adéla

Trenér: Richard Fousek
Asistent: Tomáš Vencúrik

Liga juniorek U19

Odehraná utkání:7.1. BK Žabiny Brno B - Basket Ostrava 88:47
6.1. BK Žabiny Brno B - SBŠ Ostrava B 69:55
Následující utkání:

Sezóna:

Sat 30.9. | 13:30 BK Příbor (D) 78 : 47
Sun 1.10. | 09:00 BK Havířov (D) 70 : 74
Sat 14.10. | 14:00 SK Basketbal Tišnov (D) 73 : 46
Sun 15.10. | 16:00 OSK Olomouc (D) 61 : 50
Sat 28.10. | 16:30 Basket Ostrava (V) 58 : 75
Sun 29.10. | 11:00 SBŠ Ostrava B (V) 23 : 77
Fri 10.11. | 17:50 TJ Jiskra Kyjov (V) 34 : 57
Sat 11.11. | 19:30 TJ Jiskra Kyjov (D) 74 : 31
Sat 25.11. | 17:15 BK Havířov (V) 61 : 72
Sun 26.11. | 10:00 BK Příbor (V) 37 : 108
Sat 9.12. | 16:00 OSK Olomouc (V) 54 : 98
Sun 10.12. | 08:30 SK Basketbal Tišnov (V) 43 : 66
Sat 6.1. | 18:00 SBŠ Ostrava B (D) 69 : 55
Sun 7.1. | 11:00 Basket Ostrava (D) 88 : 47

Tabulka soutěže:
 TýmUVPB
1.BK Žabiny Brno B1413127
2.BK Havířov1411325
3.OSK Olomouc148622
4.TJ Jiskra Kyjov147721
5.SBŠ Ostrava B147721
6.SK Basketbal Tišnov136719
7.Basket Ostrava1421216
8.BK Příbor1311214

Trenér: Richard Fousek
Asistent: Tomáš Vencúrik