Kadetky U17

Extraliga kadetek U17

Odehraná utkání: Následující utkání:7.10. 16:00 BK Levhartice Chomutov - BK Žabiny Brno, 8.10. 00:00 Basket Slovanka - BK Žabiny Brno,


Sezóna:
So 7.10. | 16:00 BK Levhartice Chomutov (V)
Ne 8.10. | 00:00 Basket Slovanka (V)
So 21.10. | 00:00 HB Basket Praha (V)
Ne 22.10. | 00:00 USK Praha (V)
So 4.11. | 00:00 Sokol Hradec Králové (D)
Ne 5.11. | 00:00 BK Loko Trutnov (D)
So 18.11. | 15:00 BK Havířov (V)
Ne 19.11. | 00:00 BK Studánka Pardubice (V)
So 2.12. | 00:00 BA Sparta (D)
Ne 3.12. | 00:00 BK Strakonice (D)
So 16.12. | 00:00 KP Brno (D)
Ne 17.12. | 00:00 KP Brno (V)
So 13.1. | 00:00 Basket Slovanka (D)
Ne 14.1. | 00:00 BK Levhartice Chomutov (D)
So 27.1. | 00:00 USK Praha (D)
Ne 28.1. | 00:00 HB Basket Praha (D)
So 10.2. | 00:00 BK Loko Trutnov (V)
Ne 11.2. | 00:00 Sokol Hradec Králové (V)
So 24.2. | 00:00 BK Studánka Pardubice (D)
Ne 25.2. | 00:00 BK Havířov (D)
So 10.3. | 00:00 BK Strakonice (V)
Ne 11.3. | 00:00 BA Sparta (V)

#kadetky

Tabulka soutěže:

 TýmUVP%
1.Sokol Hradec Králové0000
2.BK Žabiny Brno0000
3.BK Levhartice Chomutov0000
4.BA Sparta0000
5.BK Havířov0000
6.KP Brno0000
7.BK Loko Trutnov0000
8.USK Praha0000
9.Basket Slovanka0000
10.BK Strakonice0000
11.BK Studánka Pardubice0000
12.HB Basket Praha0000

číslo dresu jméno
4 Vitulová Tereza
5 Stoupalová Natálie
6 Tomancová Barbora
7 Hošková Lucie
8 Peštálová Barbora
9 Číhalová Kristýna
11 Gašicová Hana
12 Brabencová Kristýna
14 Szcotková Karolína
15 Neubauerová Adéla
16 Krumpholcová Sára
  Benešová Dominika
  Holomková Barbora
  Lešanyčová Alexandra
  Galíčková Kateřina
  Havlíková Tereza
  Michalčíková Eliška
  Navrátilová Kristýna
  Švagerová Sarah
  Válková Adéla

Trenér: Richard Fousek
Asistent: Tomáš Vencúrik

Liga kadetek U17

Odehraná utkání: Následující utkání:7.10. 16:00 SBŠ Ostrava B - BK Žabiny Brno B, 8.10. 14:00 SBŠ Ostrava - BK Žabiny Brno B,


Sezóna:
So 7.10. | 16:00 SBŠ Ostrava B (V)
Ne 8.10. | 14:00 SBŠ Ostrava (V)
So 21.10. | 00:00 BK Havířov B (D)
Ne 22.10. | 00:00 OSK Olomouc (D)
So 4.11. | 00:00 Jiskra Kyjov (V)
Ne 5.11. | 00:00 KP Brno B (V)
So 18.11. | 15:00 BC Vysočina (V)
Ne 19.11. | 00:00 BC Vysočina (D)
So 2.12. | 00:00 SBŠ Ostrava (D)
Ne 3.12. | 00:00 SBŠ Ostrava B (D)
So 16.12. | 00:00 OSK Olomouc (V)
Ne 17.12. | 10:00 BK Havířov B (V)
So 13.1. | 00:00 KP Brno B (D)
Ne 14.1. | 00:00 Jiskra Kyjov (D)
Tabulka soutěže:
 TýmUVP%
1.SBŠ Ostrava B0000
2.BC Vysočina0000
3.OSK Olomouc0000
4.KP Brno B0000
5.SBŠ Ostrava0000
6.BK Havířov B0000
7.BK Žabiny Brno B0000
8.Jiskra Kyjov0000

Trenér: Richard Fousek
Asistent: Tomáš Vencúrik