Kadetky U17

Extraliga kadetek U17

Odehraná utkání:25.2. BK Žabiny Brno - BK Havířov 0:0
24.2. BK Žabiny Brno - BK Studánka Pardubice 0:0
Následující utkání:10.3. 00:00 BK Strakonice - BK Žabiny Brno, 11.3. 00:00 BA Sparta - BK Žabiny Brno,

Sezóna:

Sat 7.10. | 16:00 BK Levhartice Chomutov (V) 60 : 71  
Sun 8.10. | 12:00 Basket Slovanka (V) 67 : 47  
Sat 21.10. | 15:00 HB Basket Praha (V) 58 : 57  
Sun 22.10. | 12:00 USK Praha (V) 65 : 61  
Sat 4.11. | 14:00 Sokol Nilfisk Hradec Králové (D) 63 : 50  
Sun 5.11. | 09:00 BK Loko Trutnov (D) 68 : 61  
Fri 17.11. | 13:00 BK Studánka Pardubice (V) 54 : 71  
Sat 18.11. | 12:15 BK Havířov (V) 63 : 69  
Sat 2.12. | 13:30 BA Sparta (D) 59 : 57  
Sun 3.12. | 10:00 BK Strakonice (D) 76 : 44  
Sat 16.12. | 13:00 KP Brno (D) 75 : 69  
Sun 17.12. | 11:00 KP Brno (V) 58 : 71  
Sat 13.1. | 11:30 Basket Slovanka (D) 61 : 74  
Sun 14.1. | 10:00 BK Levhartice Chomutov (D) 84 : 65  
Sat 27.1. | 13:30 USK Praha (D) 59 : 64  
Sun 28.1. | 12:30 HB Basket Praha (D) 59 : 57  
Sat 10.2. | 16:30 BK Loko Trutnov (V) 58 : 66  
Sun 11.2. | 10:00 Sokol Nilfisk Hradec Králové (V) 56 : 53  
Sat 24.2. | 16:00 BK Studánka Pardubice (D)
Sun 25.2. | 10:00 BK Havířov (D)
Sat 10.3. | 00:00 BK Strakonice (V)
Sun 11.3. | 00:00 BA Sparta (V)

#kadetky

Tabulka soutěže:

 TýmUVPB
1.Basket Slovanka1816234
2.USK Praha1816234
3.BK Žabiny Brno1812630
4.BK Loko Trutnov1811729
5.Sokol Nilfisk Hradec Králové1810828
6.HB Basket Praha1810828
7.BA Sparta1881026
8.BK Studánka Pardubice178925
9.KP Brno1861224
10.BK Havířov1751222
11.BK Strakonice1821620
12.BK Levhartice Chomutov1621418

číslo dresu jméno
4 Vitulová Tereza
5 Stoupalová Natálie
6 Tomancová Barbora
7 Hošková Lucie
8 Peštálová Barbora
9 Číhalová Kristýna
11 Gašicová Hana
12 Brabencová Kristýna
14 Szcotková Karolína
15 Neubauerová Adéla
16 Krumpholcová Sára
  Benešová Dominika
  Holomková Barbora
  Lešanyčová Alexandra
  Galíčková Kateřina
  Havlíková Tereza
  Michalčíková Eliška
  Navrátilová Kristýna
  Švagerová Sarah
  Válková Adéla

Trenér: Richard Fousek
Asistent: Tomáš Vencúrik

Liga kadetek U17

Odehraná utkání:14.1. BK Žabiny Brno B - Jiskra Kyjov 77:49
13.1. BK Žabiny Brno B - KP Brno B 68:55
Následující utkání:

Sezóna:

Sat 7.10. | 16:00 SBŠ Ostrava B (V) 65 : 36
Sun 8.10. | 14:00 SBŠ Ostrava (V) 85 : 27
Sat 21.10. | 19:15 BK Havířov B (D) 68 : 56
Sun 22.10. | 12:00 OSK Olomouc (D) 45 : 61
Sat 4.11. | 15:00 Jiskra Kyjov (V) 45 : 72
Sun 5.11. | 09:00 KP Brno B (V) 56 : 53
Sat 18.11. | 13:00 BC Vysočina (V) 67 : 97
Sun 19.11. | 09:00 BC Vysočina (D) 73 : 57
Sat 2.12. | 11:30 SBŠ Ostrava (D) 40 : 88
Sun 3.12. | 12:00 SBŠ Ostrava B (D) 63 : 68
Sat 16.12. | 17:00 OSK Olomouc (V) 88 : 61
Sun 17.12. | 10:00 BK Havířov B (V) 76 : 59
Sat 13.1. | 09:00 KP Brno B (D) 68 : 55
Sun 14.1. | 14:00 Jiskra Kyjov (D) 77 : 49
Tabulka soutěže:
 TýmUVPB
1.SBŠ Ostrava1414028
2.OSK Olomouc1412226
3.SBŠ Ostrava B148622
4.KP Brno B146820
5.BK Žabiny Brno B146820
6.BK Havířov B134917
7.BC Vysočina1431117
8.Jiskra Kyjov1321115

Trenér: Richard Fousek
Asistent: Tomáš Vencúrik