AKTUÁLNĚ

Výhra s Toruní, prohra s Ružomberokem

V pátek jsme se v Ružomberoku střetli s týmem Energa Toruň. Hned v úvodu utkání získal polský tým vedení 6:0. Na to jsme odpověděli 12 body v řadě. Soupeře jsme už do žádného vedení nepustili, kromě jedné pasáže na začátku druhé čtvrtiny. S domácím Ružomberokem jsme hráli první půli vyrovnanou partii, ve druhé části nám soupeř ve třetí čtvrtině mírně utekl, na což už jsme nedokázali odpovědět.

Celý článek »

Dvakrát porážíme Šamorín

Uplynulý pátek a sobota přinesli dvě domácí přípravná utkání. Přivítali jsme slovenský ŠBK Šamorín, jenž v minulé sezoně získal 3. místo ve slovenském poháru. V obou utkání jsme předvedli velice kvalitní výkony, do rotace se dostaly všechny hráčky.

První domácí prověrka! Přivítáme ŠBK Šamorín.

První přípravné utkání na lázeňském poháru v Karlových Varech jsme zvládli na výbornou a odvezli si z turnaje prvenství. Před námi je série domácích utkání, kdy naše hráčky přivítají 4. tým loňského ročníku slovenské extraligy ŠBK Šamorín. Premiérové domácí utkání na Rosničce odehrajeme v pátek 7.9. v 18:00. Odveta je na programu v sobotu 8.9. v 10:00. Vstup na utkání je v rámci přípravné fáze zdarma. Přijďte nás podpořit!

Basketbalové přípravky startují od září

Přijďte si vyzkoušet sport s velkými brněnskými úspěchy. Podívat se na naše tréninky můžete nezávazně vždy v pondělí a ve středu od 14:30 do 15:30 do haly Rosnička, Horákova 7, Brno. Tedy trénovat ve stejné hale kde se nasbíralo více jak 14 ligových titulů v dospělých a destíky mládežnických mistrovských titulů.