Juniorky U19

Extraliga juniorek U19

Odehraná utkání:11.11. BK Žabiny Brno - Sokol Hradec Králové 80:61
10.11. BK Žabiny Brno - BK Loko Trutnov 76:68
Následující utkání:24.11. 00:00 BA Sparta Praha - BK Žabiny Brno, 25.11. 00:00 BK Strakonice - BK Žabiny Brno,

Sezóna:

ZÁKLADNÍ ČÁST


So 29.9. | 16:00
2018
Sokol Nusle
BK Žabiny Brno
37:98  

Ne 30.9. | 10:00
2018
BK Studánka Pardubice
BK Žabiny Brno
45:69  

So 13.10. | 10:00
2018
BK Žabiny Brno
USK Praha
65:70  

Ne 14.10. | 15:30
2018
BK Žabiny Brno
Basket Slovanka
65:77  

So 27.10. | 14:30
2018
SBŠ Ostrava
BK Žabiny Brno
54:77  

Ne 28.10. | 11:15
2018
BK Havířov
BK Žabiny Brno
66:82  

So 10.11. | 13:30
2018
BK Žabiny Brno
BK Loko Trutnov
76:68  

Ne 11.11. | 11:00
2018
BK Žabiny Brno
Sokol Hradec Králové
80:61  

So 24.11. | 00:00
2018
BA Sparta Praha
BK Žabiny Brno

Ne 25.11. | 00:00
2018
BK Strakonice
BK Žabiny Brno

So 8.12. | 00:00
2018
BK Žabiny Brno
KP Brno

Ne 9.12. | 00:00
2018
KP Brno
BK Žabiny Brno

So 5.1. | 00:00
2019
BK Žabiny Brno
BK Studánka Pardubice

Ne 6.1. | 00:00
2019
BK Žabiny Brno
Sokol Nusle

So 19.1. | 00:00
2019
Basket Slovanka
BK Žabiny Brno

Ne 20.1. | 00:00
2019
USK Praha
BK Žabiny Brno

So 2.2. | 00:00
2019
BK Žabiny Brno
BK Havířov

Ne 3.2. | 00:00
2019
BK Žabiny Brno
SBŠ Ostrava

So 16.2. | 00:00
2019
Sokol Hradec Králové
BK Žabiny Brno

Ne 17.2. | 11:15
2019
BK Loko Trutnov
BK Žabiny Brno

So 2.3. | 00:00
2019
BK Žabiny Brno
BK Strakonice

Ne 3.3. | 00:00
2019
BK Žabiny Brno
BA Sparta Praha


#juniorky

Tabulka soutěže:

 TýmUVPB
1.BA Sparta Praha88016
2.USK Praha87115
3.BK Žabiny Brno86214
4.KP Brno86214
5.Basket Slovanka86214
6.BK Studánka Pardubice84412
7.BK Havířov83511
8.Sokol Hradec Králové83511
9.SBŠ Ostrava82610
10.BK Loko Trutnov8179
11.BK Strakonice8179
12.Sokol Nusle 8179

Soupiska

#4
Adéla Válková
#4
Novotná Gabriela
 
#5
Havlíková Tereza
#6
Buřtová Adéla
#7
Štursová Veronika
 
#8
Kateřina Michalová
#10
Švagerová Sarah
#11
Holomková Barbora
#12
Hamzová Eliška
#13
Eliška Kouřilová
#15
Navrátilová Kristýna
#18
Pogányová Tereza
#19
Dohnalová Tereza
#20
Kocourková Sára
#23
Máchová Zuzana
#25
Čermáková Barbora

Trenér: Richard Fousek
Asistent: Pavla Švrdlíková

Liga juniorek U19

Odehraná utkání:11.11. SK Basketbal Tišnov - BK Žabiny Brno B 52:87
10.11. BK Žabiny Brno B - SK Basketbal Tišnov 90:70
Následující utkání:24.11. 17:00 BK Vlčice Žďár - BK Žabiny Brno B, 25.11. 09:00 BC Vysočina - BK Žabiny Brno B,

Sezóna:

ZÁKLADNÍ ČÁST


So 29.9. | 17:00
2018
BK Žabiny Brno B
BC Vysočina
99:64

Ne 30.9. | 10:00
2018
BK Žabiny Brno B
BK Vlčice Žďár
58:44

So 13.10. | 20:15
2018
BK Žabiny Brno B
SBŠ Ostrava B
54:55

Ne 14.10. | 17:30
2018
BK Žabiny Brno B
Basket Ostrava
67:53

So 27.10. | 16:30
2018
TJ Jiskra Kyjov
BK Žabiny Brno B
42:93

Ne 28.10. | 10:00
2018
OSK Olomouc
BK Žabiny Brno B
74:57

So 10.11. | 09:30
2018
BK Žabiny Brno B
SK Basketbal Tišnov
90:70

Ne 11.11. | 10:00
2018
SK Basketbal Tišnov
BK Žabiny Brno B
52:87

So 24.11. | 17:00
2018
BK Vlčice Žďár
BK Žabiny Brno B

Ne 25.11. | 09:00
2018
BC Vysočina
BK Žabiny Brno B

So 8.12. | 00:00
2018
Basket Ostrava
BK Žabiny Brno B

Ne 9.12. | 00:00
2018
SBŠ Ostrava B
BK Žabiny Brno B

So 5.1. | 00:00
2019
BK Žabiny Brno B
OSK Olomouc

Ne 6.1. | 00:00
2019
BK Žabiny Brno B
TJ Jiskra Kyjov


Tabulka soutěže:
 TýmUVPB
1.OSK Olomouc87115
2.BK Žabiny Brno B86214
3.SBŠ Ostrava B86214
4.BK Vlčice Žďár85313
5.SK Basketbal Tišnov85313
6.Basket Ostrava8179
7.TJ Jiskra Kyjov8179
8.BC Vysočina8179

Soupiska
Čermáková Barbora
Dohnalová Tereza
Horáková Emílie
Jansová Michaela
Jurná Aneta
Kolegarová Anna
Merclová Lenka
Mikšíková Laura
Němcová Barbora
Novotná Gabriela
Plačková Valerie
Pokorná Martina
Stloukalová Klára
Šmerdová Adéla
Varyšová TerezaTrenér: Richard Fousek