Juniorky U19

Extraliga juniorek U19

Odehraná utkání: Následující utkání:29.9. 00:00 Sokol Nusle - BK Žabiny Brno, 30.9. 00:00 BK Studánka Pardubice - BK Žabiny Brno,

Sezóna:

ZÁKLADNÍ ČÁST

So 29.9. | 00:00 Sokol Nusle - BK Žabiny Brno
Ne 30.9. | 00:00 BK Studánka Pardubice - BK Žabiny Brno
So 13.10. | 00:00 BK Žabiny Brno - USK Praha
Ne 14.10. | 00:00 BK Žabiny Brno - Basket Slovanka
So 27.10. | 00:00 SBŠ Ostrava - BK Žabiny Brno
Ne 28.10. | 00:00 BK Havířov - BK Žabiny Brno
So 10.11. | 00:00 BK Žabiny Brno - BK Loko Trutnov
Ne 11.11. | 00:00 BK Žabiny Brno - Sokol Hradec Králové
So 24.11. | 00:00 BA Sparta Praha - BK Žabiny Brno
Ne 25.11. | 00:00 BK Strakonice - BK Žabiny Brno
So 8.12. | 00:00 BK Žabiny Brno - KP Brno
Ne 9.12. | 00:00 KP Brno - BK Žabiny Brno
So 5.1. | 00:00 BK Žabiny Brno - BK Studánka Pardubice
Ne 6.1. | 00:00 BK Žabiny Brno - Sokol Nusle
So 19.1. | 00:00 Basket Slovanka - BK Žabiny Brno
Ne 20.1. | 00:00 USK Praha - BK Žabiny Brno
So 2.2. | 00:00 BK Žabiny Brno - BK Havířov
Ne 3.2. | 00:00 BK Žabiny Brno - SBŠ Ostrava
So 16.2. | 00:00 Sokol Hradec Králové - BK Žabiny Brno
Ne 17.2. | 00:00 BK Loko Trutnov - BK Žabiny Brno
So 2.3. | 00:00 BK Žabiny Brno - BK Strakonice
Ne 3.3. | 00:00 BK Žabiny Brno - BA Sparta Praha


#juniorky

Tabulka soutěže:

 TýmUVPB
1.Basket Slovanka0000
2.Sokol Hradec Králové0000
3.KP Brno0000
4.BK Strakonice0000
5.BK Havířov0000
6.BK Studánka Pardubice0000
7.BK Žabiny Brno0000
8.BK Loko Trutnov0000
9.USK Praha0000
10.BA Sparta Praha0000
11.SBŠ Ostrava0000
12.Sokol Nusle 0000

číslo dresu jméno
4 Vitulová Tereza
5 Stoupalová Natálie
6 Tomancová Barbora
7 Hošková Lucie
8 Peštálová Barbora
9 Číhalová Kristýna
11 Gašicová Hana
12 Brabencová Kristýna
14 Szcotková Karolína
15 Neubauerová Adéla
16 Krumpholcová Sára
  Benešová Dominika
  Holomková Barbora
  Lešanyčová Alexandra
  Galíčková Kateřina
  Havlíková Tereza
  Michalčíková Eliška
  Navrátilová Kristýna
  Švagerová Sarah
  Válková Adéla

Trenér: Richard Fousek
Asistent: Tomáš Vencúrik

Liga juniorek U19

Odehraná utkání: Následující utkání:29.9. 00:00 BK Žabiny Brno B - BC Vysočina, 30.9. 00:00 BK Žabiny Brno B - BK Vlčice Žďár,

Sezóna:

ZÁKLADNÍ ČÁST

So 29.9. | 00:00 BK Žabiny Brno B - BC Vysočina
Ne 30.9. | 00:00 BK Žabiny Brno B - BK Vlčice Žďár
So 13.10. | 00:00 BK Žabiny Brno B - SBŠ Ostrava B
Ne 14.10. | 00:00 BK Žabiny Brno B - Basket Ostrava
So 27.10. | 00:00 TJ Jiskra Kyjov - BK Žabiny Brno B
Ne 28.10. | 00:00 OSK Olomouc - BK Žabiny Brno B
So 10.11. | 00:00 BK Žabiny Brno B - SK Basketbal Tišnov
Ne 11.11. | 00:00 SK Basketbal Tišnov - BK Žabiny Brno B
So 24.11. | 00:00 BK Vlčice Žďár - BK Žabiny Brno B
Ne 25.11. | 11:00 BC Vysočina - BK Žabiny Brno B
So 8.12. | 00:00 Basket Ostrava - BK Žabiny Brno B
Ne 9.12. | 00:00 SBŠ Ostrava B - BK Žabiny Brno B
So 5.1. | 00:00 BK Žabiny Brno B - OSK Olomouc
Ne 6.1. | 00:00 BK Žabiny Brno B - TJ Jiskra Kyjov

Tabulka soutěže:
 TýmUVPB
1.OSK Olomouc0000
2.BK Vlčice Žďár0000
3.Basket Ostrava0000
4.SK Basketbal Tišnov0000
5.BC Vysočina0000
6.TJ Jiskra Kyjov0000
7.SBŠ Ostrava B0000
8.BK Žabiny Brno B0000

Trenér: Richard Fousek
Asistent: Tomáš Vencúrik