Juniorky U19

Extraliga juniorek U19

Odehraná utkání: Následující utkání:29.9. 16:00 Sokol Nusle - BK Žabiny Brno, 30.9. 00:00 BK Studánka Pardubice - BK Žabiny Brno,

Sezóna:

ZÁKLADNÍ ČÁST


So 29.9. | 16:00
2018
Sokol Nusle
BK Žabiny Brno

Ne 30.9. | 00:00
2018
BK Studánka Pardubice
BK Žabiny Brno

So 13.10. | 00:00
2018
BK Žabiny Brno
USK Praha

Ne 14.10. | 00:00
2018
BK Žabiny Brno
Basket Slovanka

So 27.10. | 00:00
2018
SBŠ Ostrava
BK Žabiny Brno

Ne 28.10. | 11:15
2018
BK Havířov
BK Žabiny Brno

So 10.11. | 00:00
2018
BK Žabiny Brno
BK Loko Trutnov

Ne 11.11. | 00:00
2018
BK Žabiny Brno
Sokol Hradec Králové

So 24.11. | 00:00
2018
BA Sparta Praha
BK Žabiny Brno

Ne 25.11. | 00:00
2018
BK Strakonice
BK Žabiny Brno

So 8.12. | 00:00
2018
BK Žabiny Brno
KP Brno

Ne 9.12. | 00:00
2018
KP Brno
BK Žabiny Brno

So 5.1. | 00:00
2019
BK Žabiny Brno
BK Studánka Pardubice

Ne 6.1. | 00:00
2019
BK Žabiny Brno
Sokol Nusle

So 19.1. | 00:00
2019
Basket Slovanka
BK Žabiny Brno

Ne 20.1. | 00:00
2019
USK Praha
BK Žabiny Brno

So 2.2. | 00:00
2019
BK Žabiny Brno
BK Havířov

Ne 3.2. | 00:00
2019
BK Žabiny Brno
SBŠ Ostrava

So 16.2. | 00:00
2019
Sokol Hradec Králové
BK Žabiny Brno

Ne 17.2. | 11:15
2019
BK Loko Trutnov
BK Žabiny Brno

So 2.3. | 00:00
2019
BK Žabiny Brno
BK Strakonice

Ne 3.3. | 00:00
2019
BK Žabiny Brno
BA Sparta Praha


#juniorky

Tabulka soutěže:

 TýmUVPB
1.Basket Slovanka0000
2.Sokol Hradec Králové0000
3.KP Brno0000
4.BK Strakonice0000
5.BK Havířov0000
6.BK Studánka Pardubice0000
7.BK Žabiny Brno0000
8.BK Loko Trutnov0000
9.USK Praha0000
10.BA Sparta Praha0000
11.SBŠ Ostrava0000
12.Sokol Nusle 0000

číslo dresu jméno
4 Vitulová Tereza
5 Stoupalová Natálie
6 Tomancová Barbora
7 Hošková Lucie
8 Peštálová Barbora
9 Číhalová Kristýna
11 Gašicová Hana
12 Brabencová Kristýna
14 Szcotková Karolína
15 Neubauerová Adéla
16 Krumpholcová Sára
  Benešová Dominika
  Holomková Barbora
  Lešanyčová Alexandra
  Galíčková Kateřina
  Havlíková Tereza
  Michalčíková Eliška
  Navrátilová Kristýna
  Švagerová Sarah
  Válková Adéla

Trenér: Richard Fousek
Asistent: Tomáš Vencúrik

Liga juniorek U19

Odehraná utkání: Následující utkání:29.9. 00:00 BK Žabiny Brno B - BC Vysočina, 30.9. 00:00 BK Žabiny Brno B - BK Vlčice Žďár,

Sezóna:

ZÁKLADNÍ ČÁST


So 29.9. | 00:00
2018
BK Žabiny Brno B
BC Vysočina

Ne 30.9. | 00:00
2018
BK Žabiny Brno B
BK Vlčice Žďár

So 13.10. | 00:00
2018
BK Žabiny Brno B
SBŠ Ostrava B

Ne 14.10. | 00:00
2018
BK Žabiny Brno B
Basket Ostrava

So 27.10. | 00:00
2018
TJ Jiskra Kyjov
BK Žabiny Brno B

Ne 28.10. | 00:00
2018
OSK Olomouc
BK Žabiny Brno B

So 10.11. | 00:00
2018
BK Žabiny Brno B
SK Basketbal Tišnov

Ne 11.11. | 00:00
2018
SK Basketbal Tišnov
BK Žabiny Brno B

So 24.11. | 00:00
2018
BK Vlčice Žďár
BK Žabiny Brno B

Ne 25.11. | 09:00
2018
BC Vysočina
BK Žabiny Brno B

So 8.12. | 00:00
2018
Basket Ostrava
BK Žabiny Brno B

Ne 9.12. | 00:00
2018
SBŠ Ostrava B
BK Žabiny Brno B

So 5.1. | 00:00
2019
BK Žabiny Brno B
OSK Olomouc

Ne 6.1. | 00:00
2019
BK Žabiny Brno B
TJ Jiskra Kyjov

Tabulka soutěže:
 TýmUVPB
1.OSK Olomouc0000
2.BK Vlčice Žďár0000
3.Basket Ostrava0000
4.SK Basketbal Tišnov0000
5.BC Vysočina0000
6.TJ Jiskra Kyjov0000
7.SBŠ Ostrava B0000
8.BK Žabiny Brno B0000

Trenér: Richard Fousek
Asistent: Tomáš Vencúrik