AKTUÁLNĚ

Final4 EWBL: Mise splněna!

Dnes jsme odehráli druhé vyřazovací utkání Evropské basketbalové ligy EWBL proti švédskému celku A3 Basket Umeå. Do něj jsme vstupovali s velmi nadějným náskokem 34 bodů z prvního vzájemného střetnutí, ve kterém jsme na začátku února nad Švédkami doma zvítězili vysoko 97:63. Cíl tak byl jasný – náskoku využít a postoupit!

Celý článek »

Umeå podruhé. Zopakujeme výborný výkon?

Cesta do Final4 Evropské basketbalové ligy vede přes Švédsko. Celek A3 Basket Umeå jsme na začátku února doma ve velkém stylu porazili (97:63) a pouhé jedno vítězství nad stejným celkem nás dělí od účasti ve finálovém turnaji. Jenže ono se snadno řekne pouhé jedno… Celý článek »

Jak se rodila výhra ve Strakonicích?

Do utkání proti strakonickému celku u19 Chance jsme vstupovali s cílem dát prostor širší rotaci hráček. Ze sestavy tak pro tentokrát vypadla Marques Webb a do hry nezasáhla Petra Záplatová. Výhra se nerodila snadno, nakonec jsme roli favorita na jihočeské palubovce potvrdili a zvítězili jsme 94:60. Celý článek »

KALENDÁŘ

 • BK Žabiny Brno
  Vs
  BS DSK Basketball Nymburk KV
  ŽBL SO 16.2.2019 SH Rosnička Brno (Brno)
  sledovat online

 • ŽBL • čT 21.2.2019, 16:45
  BLK Slavia Praha - logo BK Žabiny Brno - logo
  BLK Slavia Praha BK Žabiny Brno

  sledovat online

 • CEWL • SO 23.2.2019, 18:00
  Basket Žabiny Brno - logo Piešťanské Čajky - logo
  Basket Žabiny Brno Piešťanské Čajky

GENERÁLNÍ PARTNER

IMOS - partner Basket Žabiny Brno

PARTNEŘI

Statutární město Brno - partner Basket Žabiny BrnoJihomoravský kraj - partner Basket Žabiny BrnoSTRABAG - partner Basket Žabiny BrnoOHL ŽS - partner Basket Žabiny BrnoAZ Servis - partner Basket Žabiny Brno

BK Žabiny Brno