Záplatová v Žabinách!

Poslední posilou před startem nového ročníku se stala rozehrávačka české reprezentace Petra Záplatová(26). Uplynulý ročník odehrála v německému Wasserburgu, se kterým vybojovala vítězství v německém poháru a získala druhé místo v DBBL. V klubu bude Petra nastupovat na pozici malého křídla a k týmu se připojí již tento pátek.

Petru vítáme a přejeme hodně úspěchů v dresu Žabin.  

EWBL: Uplynulý víkend v Minsku

Žabiny v další sezoně čeká několikrát zmiňovaná Evropská liga. Setkání všech účastníků proběhlo v hlavním běloruském městě. Systém soutěže se hraje turnajově, začínáme na Rosničce, kde přivítáme Piešťanské Čajky, Horizont Minsk a Kibirkstis Vilnius.

Celý článek »

MS 3X3 středních škol v Bělehradu

Naše hráčky se pod hlavičkou svého domácího a našeho partnerského Sportovního gymnázia Ludvíka Daňka probojovaly na MS středních škol ve 3×3 v Bělehradě. Postupně se probojovaly do čtvrtfinále a nakonec obsadily skvělé celkové 7. místo. 

Celý článek »

Americká posila Webb

Další posilou Žabin je americká podkošová hráčka Marques Webb. Její první utkání v České lize bylo proti nám, kdy na začátku ledna přišla posílit tým z Karlových Varů. Marques se stala jednou z tahounek Karlových Varů, její střelecký průměr se vyšplhal na 14 bodů, doskakovala průměrně 11 míčů a její užitečnost byla necelých 23! Stala se tak i z jednou nejlepších hráček ligy. Webb je velice týmová hráčka s dobrým charakterem, která k nám do týmu skvěle zapadne i vzhledem ke svému věku. 
Celý článek »

100 let RE:PUBLIKY!

Hledáme brigádníky, kteří mají chuť pracovat jako obsluha jednotlivých sportovišť na akci RE:LAX v rámci festivalu RE:PUBLIKA při oslavě 100. výročí vzniku republiky.
 

Celý článek »