Po pauze s nepořízenou

Po více než měsíční pauze jsme se doslova vrhli do prvního utkání s úřadujícím mistrem ČR. Na naší straně jako první bodovala naše reprezentantka Natálie Stoupalová, která po ukázkovém podběhu připsala svému týmu startovací body. 

Celý článek »

Zpět ve hře

Několik týdnů jsme čekali, co se bude dít. Zda se liga opět rozběhne. A pokud ano, zda budeme schopni splnit přísné hygienicko-epidemiologické podmínky. Ale vše jsme zvládli a teď nastala ta chvíle a liga se opět rozjíždí. A my se do sezóny vrhneme zhurta.

Celý článek »

Děláme radost v nemocnici

To, že se dlouhodobě zapojujeme do dobročinných projektů, víte. Ale tentokrát jsme se rozhodli jen tak udělat radost. Udělat radost těm, kteří jsou v první linii v boji s koronavirem. Těm, kteří se každý den snaží zachránit jednotlivé lidské životy lidem, kteří neměli tak lehký průběh jako my v týmu. Ano, hádáte správně. Jsou to zdravotníci. 

Celý článek »

Výjimka pro RENOMIA ŽBL

V návaznosti na tiskovou konferenci ze dne 3. listopadu 2020, kdy předseda Národní sportovní agentury nastínil, za jakých podmínek budou udělovány výjimky jednotlivým sportovním soutěžím, dnes agentura oznámila udělení výjimky pro konání nejvyšší basketbalové ligy žen RENOMIA ŽBL. Udělena byla na základě stanovení závazných hygienicko – protiepidemických podmínek a udělilo ji samotné Ministerstvo zdravotnictví. 

Celý článek »

Zpět na palubovku

Dnes dopoledne proběhla tisková konference Národní sportovní agentury, která se vyjadřovala k usnesení vlády o obnovení profesionálních sportovních soutěží. Předseda Milan Hnilička nastínil základní hygienická opatření, která budou muset jednotlivé kluby v lize splňovat.

Celý článek »