Juniorské a mládežnické týmy – žákyně U15 a U14

Žákyně U15 a U14

Extraliga žákyň U15

Odehraná utkání:13.9. BK Žabiny Brno - OSK Olomouc 85:39
12.9. BK Žabiny Brno - Basket Ostrava 65:60
Následující utkání:26.9. 13:00 Sokol Hradec Králové - BK Žabiny Brno, 27.9. 00:00 K2 Prostějov - BK Žabiny Brno,

Sezóna:

ZÁKLADNÍ ČÁST


So 12.9. | 17:00
2020
BK Žabiny Brno
Basket Ostrava
65:60

Ne 13.9. | 10:00
2020
BK Žabiny Brno
OSK Olomouc
85:39

So 26.9. | 13:00
2020
Sokol Hradec Králové
BK Žabiny Brno

Ne 27.9. | 00:00
2020
K2 Prostějov
BK Žabiny Brno

So 10.10. | 00:00
2020
BK Žabiny Brno
BK Havířov

Ne 11.10. | 00:00
2020
BK Žabiny Brno
SBŠ Ostrava

So 24.10. | 00:00
2020
BK Žabiny Brno
KP Brno

Ne 25.10. | 00:00
2020
KP Brno
BK Žabiny Brno

So 14.11. | 00:00
2020
OSK Olomouc
BK Žabiny Brno

Ne 15.11. | 00:00
2020
Basket Ostrava
BK Žabiny Brno

So 28.11. | 00:00
2020
BK Žabiny Brno
K2 Prostějov

Ne 29.11. | 00:00
2020
BK Žabiny Brno
Sokol Hradec Králové

So 12.12. | 00:00
2020
SBŠ Ostrava
BK Žabiny Brno

Ne 13.12. | 10:00
2020
BK Havířov
BK Žabiny Brno

#zakyne

Tabulka soutěže:

 TýmUVPB
1.Sokol Hradec Králové2204
2.BK Žabiny Brno2204
3.K2 Prostějov2204
4.KP Brno2113
5.Basket Ostrava2113
6.SBŠ Ostrava2022
7.OSK Olomouc2022
8.BK Havířov2022

číslo dresu jméno
  Brandejská Anna
  Hlavoňová Lucie
  Jansová Michaela
  Jetelinová Ema
  Malenová Petra
  Michalčíková Julie
  Nerudová Simona
  Rešková Monika
  Streitová Jana
  Valachová Karolína
  Andresková Kateřina
  Benešová Natálie
  Dospělová Anna
  Křížová Zuzana
  Květoňová Zuzana
  Šmerdová Adéla

Trenér: Petr Křivánek
Asistent: Eva Křivánková

Žákovská liga žákyň U14 A

Odehraná utkání:1.1. BK Žabiny Brno - BK Žabiny Brno B 0:0
1.1. BK Žabiny Brno - Jiskra Kyjov 0:0
Následující utkání:4.10. 00:00 Sokol Hradec Králové - BK Žabiny Brno, 17.10. 00:00 BK Žabiny Brno - SK Basketbal Tišnov,

Sezóna:

ZÁKLADNÍ ČÁST


čt 1.1. | 01:00
1970
BK Žabiny Brno
BK Žabiny Brno B

čt 1.1. | 01:00
1970
BK Žabiny Brno
Jiskra Kyjov

čt 1.1. | 01:00
1970
BK Žabiny Brno
KP Brno

Ne 4.10. | 00:00
2020
Sokol Hradec Králové
BK Žabiny Brno

So 17.10. | 00:00
2020
BK Žabiny Brno
SK Basketbal Tišnov

Ne 18.10. | 00:00
2020
BK Žabiny Brno
K2 Prostějov

So 7.11. | 00:00
2020
KP Brno
BK Žabiny Brno

Ne 8.11. | 00:00
2020
Jiskra Kyjov
BK Žabiny Brno

út 17.11. | 00:00
2020
BK Žabiny Brno B
BK Žabiny Brno

Ne 22.11. | 00:00
2020
BK Žabiny Brno
Sokol Hradec Králové

So 5.12. | 00:00
2020
K2 Prostějov
BK Žabiny Brno

Ne 6.12. | 00:00
2020
SK Basketbal Tišnov
BK Žabiny Brno



Tabulka soutěže:
 TýmUVPB
1.KP Brno0000
2.K2 Prostějov0000
3.BK Žabiny Brno B0000
4.Sokol Hradec Králové0000
5.SK Basketbal Tišnov0000
6.Jiskra Kyjov0000
7.BK Žabiny Brno0000
 TýmUVPB
1.KP Brno0000
2.K2 Prostějov0000
3.BK Žabiny Brno B0000
4.Sokol Hradec Králové0000
5.SK Basketbal Tišnov0000
6.Jiskra Kyjov0000
7.BK Žabiny Brno0000

číslo dresu jméno
  Andresková Kateřina
  Benešová Natálie
  Brandejská Anna
  Černá Tereza
  Dospělová Anna
  Hájková Eliška
  Hlavoňová Lucie
  Jetelinová Ema
  Kottssmidová Klára
  Křížová Zuzana
  Květoňová Zuzana
  Malenová Petra
  Michalčíková Julie
  Mikšlová Adéla
  Rešková Monika
  Streitová Jana
  Svobodová Anna
  Šmerdová Adéla
  Valachová Karolína
  Zábojová Kristýna

Trenér: Petr Křivánek
Asistent: Eva Křivánková