Juniorské a mládežnické týmy – žákyně U15 a U14

Žákyně U15 a U14

Extraliga žákyň U15

Odehraná utkání: Následující utkání:15.9. 00:00 BK Studánka Pardubice - BK Žabiny Brno, 16.9. 09:00 OSK Olomouc - BK Žabiny Brno,

Sezóna:

ZÁKLADNÍ ČÁST


So 15.9. | 00:00
2018
BK Studánka Pardubice
BK Žabiny Brno

Ne 16.9. | 09:00
2018
OSK Olomouc
BK Žabiny Brno

So 29.9. | 00:00
2018
BK Havířov
BK Žabiny Brno

Ne 30.9. | 00:00
2018
TJ OP Prostějov
BK Žabiny Brno

So 13.10. | 00:00
2018
BK Žabiny Brno
Basket Ostrava

Ne 14.10. | 00:00
2018
BK Žabiny Brno
SBŠ Ostrava

So 27.10. | 00:00
2018
KP Brno
BK Žabiny Brno

Ne 28.10. | 00:00
2018
BK Žabiny Brno
KP Brno

So 10.11. | 00:00
2018
BK Žabiny Brno
OSK Olomouc

Ne 11.11. | 00:00
2018
BK Žabiny Brno
BK Studánka Pardubice

So 24.11. | 00:00
2018
BK Žabiny Brno
TJ OP Prostějov

Ne 25.11. | 00:00
2018
BK Žabiny Brno
BK Havířov

So 8.12. | 00:00
2018
SBŠ Ostrava
BK Žabiny Brno

Ne 9.12. | 00:00
2018
Basket Ostrava
BK Žabiny Brno

#zakyne

Tabulka soutěže:

 TýmUVPB
1.BK Žabiny Brno0000
2.BK Havířov0000
3.BK Studánka Pardubice0000
4.Basket Ostrava0000
5.TJ OP Prostějov0000
6.KP Brno0000
7.OSK Olomouc0000
8.SBŠ Ostrava0000

číslo dresu jméno
  Brandejská Anna
  Hlavoňová Lucie
  Jansová Michaela
  Jetelinová Ema
  Malenová Petra
  Michalčíková Julie
  Nerudová Simona
  Rešková Monika
  Streitová Jana
  Valachová Karolína
  Andresková Kateřina
  Benešová Natálie
  Dospělová Anna
  Křížová Zuzana
  Květoňová Zuzana
  Šmerdová Adéla

Trenér: Petr Křivánek
Asistent: Eva Křivánková

Žákovská liga žákyň U14 A

Odehraná utkání: Následující utkání:22.9. 00:00 BK Žabiny Brno - TJ OP Prostějov, 23.9. 00:00 BK Žabiny Brno - Gepardice TJ Rožnov pod Radhoštěm,

Sezóna:

ZÁKLADNÍ ČÁST


So 22.9. | 00:00
2018
BK Žabiny Brno
TJ OP Prostějov

Ne 23.9. | 00:00
2018
BK Žabiny Brno
Gepardice TJ Rožnov pod Radhoštěm

So 6.10. | 00:00
2018
SK Basketbal Tišnov
BK Žabiny Brno

Ne 7.10. | 00:00
2018
KP Brno
BK Žabiny Brno

Ne 21.10. | 00:00
2018
BK Žabiny Brno
Jiskra Kyjov

So 3.11. | 00:00
2018
BK Žabiny Brno
BK Žabiny Brno B

Ne 4.11. | 00:00
2018
BK Žabiny Brno B
BK Žabiny Brno

So 17.11. | 00:00
2018
Gepardice TJ Rožnov pod Radhoštěm
BK Žabiny Brno

Ne 18.11. | 00:00
2018
TJ OP Prostějov
BK Žabiny Brno

So 1.12. | 00:00
2018
BK Žabiny Brno
KP Brno

Ne 2.12. | 00:00
2018
BK Žabiny Brno
SK Basketbal Tišnov

So 15.12. | 00:00
2018
Jiskra Kyjov
BK Žabiny Brno



Tabulka soutěže:
 TýmUVPB
1.Gepardice TJ Rožnov pod Radhoštěm0000
2.Jiskra Kyjov0000
3.BK Žabiny Brno B0000
4.KP Brno0000
5.TJ OP Prostějov0000
6.BK Žabiny Brno0000
7.SK Basketbal Tišnov0000

číslo dresu jméno
  Andresková Kateřina
  Benešová Natálie
  Brandejská Anna
  Černá Tereza
  Dospělová Anna
  Hájková Eliška
  Hlavoňová Lucie
  Jetelinová Ema
  Kottssmidová Klára
  Křížová Zuzana
  Květoňová Zuzana
  Malenová Petra
  Michalčíková Julie
  Mikšlová Adéla
  Rešková Monika
  Streitová Jana
  Svobodová Anna
  Šmerdová Adéla
  Valachová Karolína
  Zábojová Kristýna

Trenér: Petr Křivánek
Asistent: Eva Křivánková