Juniorské a mládežnické týmy – kadetky U17

Kadetky U17

Extraliga kadetek U17

ZÁKLADNÍ ČÁST


čt 1.1. | 01:00
1970
BK Žabiny Brno
BA Sparta

čt 1.1. | 01:00
1970
BK Žabiny Brno
BK Strakonice

čt 1.1. | 01:00
1970
Basket Slovanka
BK Žabiny Brno

čt 1.1. | 01:00
1970
USK Praha
BK Žabiny Brno

čt 1.1. | 01:00
1970
BK Žabiny Brno
SBŠ Ostrava

čt 1.1. | 01:00
1970
BK Žabiny Brno
BK Havířov

So 19.9. | 15:15
2020
HB Basket Praha
BK Žabiny Brno
79:77  

Ne 20.9. | 12:00
2020
BK Levhartice Chomutov
BK Žabiny Brno
65:54  

So 3.10. | 13:00
2020
Sokol Hradec Králové
BK Žabiny Brno
81:75  

Ne 4.10. | 09:00
2020
BK Loko Trutnov
BK Žabiny Brno
44:93  

út 22.12. | 09:00
2020
KP Brno
BK Žabiny Brno

út 22.12. | 09:00
2020
BK Žabiny Brno
KP Brno

So 16.1. | 00:00
2021
BK Žabiny Brno
BK Levhartice Chomutov

Ne 17.1. | 00:00
2021
BK Žabiny Brno
HB Basket Praha

So 30.1. | 00:00
2021
BK Žabiny Brno
BK Loko Trutnov

Ne 31.1. | 00:00
2021
BK Žabiny Brno
Sokol Hradec Králové

So 20.2. | 00:00
2021
BK Strakonice
BK Žabiny Brno

Ne 21.2. | 00:00
2021
BA Sparta
BK Žabiny Brno

So 6.3. | 00:00
2021
BK Žabiny Brno
USK Praha

Ne 7.3. | 00:00
2021
BK Žabiny Brno
Basket Slovanka

So 20.3. | 17:00
2021
BK Havířov
BK Žabiny Brno

Ne 21.3. | 00:00
2021
SBŠ Ostrava
BK Žabiny Brno

#kadetky
[Not a valid template]Tabulka soutěže:
 TýmUVPB
1.Sokol Hradec Králové2623349
2.Tygři Praha2622448
3.Basket Slovanka2619745
4.HB Basket Praha2617943
5.USK Praha26151141
6.BK Žabiny Brno26151141
7.BA Sparta26141240
8.BK Levhartice Chomutov26141240
9.KP Brno26121438
10.SBŠ Ostrava2691735
11.BK Strakonice2671933
12.ŠBK Parker-Hannifin Sadská2662032
13.Basket Ostrava2652131
14.BK Loko Trutnov2642230

Soupiska

#5
Lenka Merclová
#6
Laura Mikšíková
#7
Michaela Jansová
#8
Zuzana Křížová
#9
Anna Kolegarová
#10
Adéla Šmerdová
#11
Tereza Varyšová
#12
Barbora Němcová
#14
Martina Pokorná
#15
Emílie Horáková
#16
Aneta Jurná
#18
Klára Stloukalová
#23
Jana Streitová
#24
Anna Dospělová
#27
Anna Brandejská


Trenér: Richard Fousek
Asistentka: Pavla Švrdlíková

Liga kadetek U17

ZÁKLADNÍ ČÁST


So 6.10. | 14:00
2018
Basket Poděbrady
BK Žabiny Brno B
61:43

Ne 7.10. | 12:00
2018
BSK Continental TJ Jičín
BK Žabiny Brno B
90:62

So 20.10. | 12:30
2018
KP Brno B
BK Žabiny Brno B
57:64

Ne 21.10. | 11:30
2018
TJ OP Prostějov
BK Žabiny Brno B
52:58

So 3.11. | 12:00
2018
BK Žabiny Brno B
SBŠ Ostrava B
62:35

Ne 4.11. | 14:30
2018
BK Žabiny Brno B
OSK Olomouc
55:63

So 17.11. | 16:00
2018
BK Žabiny Brno B
BC Vysočina
65:53

Ne 18.11. | 11:00
2018
BC Vysočina
BK Žabiny Brno B
74:54

So 1.12. | 18:00
2018
BK Žabiny Brno B
BSK Continental TJ Jičín
89:69

Ne 2.12. | 08:00
2018
BK Žabiny Brno B
Basket Poděbrady
74:66

So 12.1. | 12:00
2019
BK Žabiny Brno B
TJ OP Prostějov
79:45

Ne 13.1. | 15:00
2019
BK Žabiny Brno B
KP Brno B
67:63

So 26.1. | 17:00
2019
OSK Olomouc
BK Žabiny Brno B
72:44

Ne 27.1. | 10:00
2019
SBŠ Ostrava B
BK Žabiny Brno B
58:43
Tabulka soutěže:
 TýmUVPB
1.K2 Prostějov1414028
2.STRABAG Zlín1411325
3.BK Žabiny Brno B1411325
4.BK Havířov145919
5.KP Brno B145919
6.BK Sojky Pelhřimov1441018
7.BC Benešov1431117
8.SK Bruntál1431117

Trenér: Richard Fousek
Asistent: Tomáš Vencúrik