1. liga žen

Odehraná utkání:13.1. BK Žabiny Brno B - BA Sparta 63:79
12.1. BK Žabiny Brno B - Aritma Praha 75:73
Následující utkání:26.1. 09:00 BK Žabiny Brno B - BK Studánka Pardubice, 27.1. 10:00 BK Žabiny Brno B - TJ Sokol Pečky,

ZÁKLADNÍ ČÁST


So 22.9. | 17:00
2018
Bižuterie Jablonec n.N.
BK Žabiny Brno B
86:64  

Ne 23.9. | 09:00
2018
ŠKO-ENERGO MB
BK Žabiny Brno B
83:73  

So 6.10. | 14:00
2018
BA Sparta
BK Žabiny Brno B
70:72  

Ne 7.10. | 10:30
2018
Aritma Praha
BK Žabiny Brno B
73:75  

So 20.10. | 19:00
2018
TJ Sokol Pečky
BK Žabiny Brno B
55:79  

Ne 21.10. | 10:00
2018
BK Studánka Pardubice
BK Žabiny Brno B
84:58  

So 3.11. | 10:00
2018
BK Žabiny Brno B
Sokol Nusle
79:55  

Ne 4.11. | 12:30
2018
BK Žabiny Brno B
USK Praha
76:56  

So 17.11. | 18:15
2018
BK Havířov
BK Žabiny Brno B
65:79  

Ne 18.11. | 10:00
2018
SK UP Olomouc
BK Žabiny Brno B
88:97  

So 1.12. | 10:00
2018
BK Žabiny Brno B
ŠKO-ENERGO MB
73:70  

Ne 2.12. | 14:00
2018
BK Žabiny Brno B
Bižuterie Jablonec n.N.
66:69  

So 15.12. | 15:15
2018
KP Brno B
BK Žabiny Brno B
49:72  

Ne 16.12. | 13:30
2018
BK Žabiny Brno B
KP Brno B
60:44  

So 12.1. | 18:00
2019
BK Žabiny Brno B
Aritma Praha
75:73  

Ne 13.1. | 13:00
2019
BK Žabiny Brno B
BA Sparta
63:79  

So 26.1. | 09:00
2019
BK Žabiny Brno B
BK Studánka Pardubice

Ne 27.1. | 10:00
2019
BK Žabiny Brno B
TJ Sokol Pečky

So 9.2. | 00:00
2019
USK Praha
BK Žabiny Brno B

Ne 10.2. | 10:00
2019
Sokol Nusle
BK Žabiny Brno B

So 23.2. | 00:00
2019
BK Žabiny Brno B
SK UP Olomouc

Ne 24.2. | 00:00
2019
BK Žabiny Brno B
BK Havířov

#prvniliga

Tabulka soutěže:

 TýmUVPB
1.BK Studánka Pardubice1612428
2.USK Praha1612428
3.ŠKO-ENERGO MB1612428
4.BK Žabiny Brno B1611527
5.BA Sparta168824
6.TJ Sokol Pečky168824
7.Bižuterie Jablonec n.N.168824
8.Aritma Praha167923
9.BK Havířov167923
10.Sokol Nusle1651121
11.KP Brno B1631319
12.SK UP Olomouc1631319

Soupiska
Buřtová Adéla
Čermáková Barbora
Dohnalová Tereza
Galíčková Kateřina
Hamzová Eliška
Havlíková Tereza
Holomková Barbora
Knapiková Aneta
Kocourková Sára
Kouřilová Eliška
Lančová Tereza
Máchová Zuzana
Malečková Karolína
Michalová Kateřina
Navrátilová Kristýna
Novotná Gabriela
Peštálová Barbora
Pogányová Tereza
Stoupalová Natálie
Szcotková Karolína
Šoukalová Lenka
Štursová Veronika
Švagerová Sarah
Válková Adéla

Trenér: Jakub Gazda