Partneři mládeže

Statutární město Brno

www.brno.cz
Brno leží v centrální části Evropy, na území České republiky a je jejím druhým největším městem. Zároveň představuje centrum Moravy, jedné z historických zemí Koruny české.Statutární město Brno podpořilo Sportovní školu míčových her, z.s. finanční podporou ve výši Kč.

Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka

www.sgldbrno.cz
Sportovní gymnázium bylo založeno v roce 1983. Zakládajícími sporty byly: plavání, sportovní gymnastika a atletika. K nim se postupně přidaly sporty další, a to volejbal dívek, tenis, basketbal dívek a volejbal chlapců.
K nejlepším reprezentantům patří atleti Šárka Kašpárková, Svatoslav Ton, Roman Novotný, plavkyně Hana Černá, volejbalistky Helena Horká, Jana Šimánková, Markéta Tomanová, gymnasté Pavla Kinclová, Kateřina Marešová, Miroslav Smetana, tenistka Lenka Němečková a mnoho dalších (viz školní síň slávy).

LIVEBOX, a.s.

www.livebox.cz
Poskytování služeb v oblasti užití videa a audia na internetu a síti mobilních operátorů. Zaměření na streamingové vysílání.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

www.msmt.cz
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy podporuje Sportovní školu míčových her, z.s. v rámci vyhlášených neinvestičních dotačních titulů.