Partneři mládeže

Statutární město Brno

www.brno.cz
Brno leží v centrální části Evropy, na území České republiky a je jejím druhým největším městem. Zároveň představuje centrum Moravy, jedné z historických zemí Koruny české. Statutární město Brno podpořilo v roce 2023 Sportovní školu míčových her, z.s. finanční podporou.

Statutární město Brno, Městská část Brno-Žabovřesky

www.zabovresky.cz
Hrajme za Žabiny. Všechna utkání hrajeme na území Městské části Brno-Žabovřesky a jsme rádi, že obyvatelé nám chodí do haly fandit. Statutární město Brno, Městská část Brno-Žabovřesky podpořila v roce 2023 Sportovní školu míčových her, z.s. finanční podporou.

Jihomoravský kraj

www.kr-jihomoravsky.cz
Jižní Morava – malebný a pohostinný kraj, který návštěvníkům nabízí nepřeberné množství zajímavostí a různých atraktivit. Více informací na najdete na www.jizni-morava.cz.
Jihomoravský kraj finančně podporuje činnost Sportovní školy míčových her, z.s.

Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka

www.sgldbrno.cz
Sportovní gymnázium bylo založeno v roce 1983. Zakládajícími sporty byly: plavání, sportovní gymnastika a atletika. K nim se postupně přidaly sporty další, a to volejbal dívek, tenis, basketbal dívek a volejbal chlapců.
K nejlepším reprezentantům patří atleti Šárka Kašpárková, Svatoslav Ton, Roman Novotný, plavkyně Hana Černá, volejbalistky Helena Horká, Jana Šimánková, Markéta Tomanová, gymnasté Pavla Kinclová, Kateřina Marešová, Miroslav Smetana, tenistka Lenka Němečková a mnoho dalších (viz školní síň slávy).

 

Národní sportovní agentura

www.agenturasport.cz

Národní sportovní agentura zašťituje aktivity sportu v České republice a finančně podporuje Sportovní školu míčových her, z.s.