KALENDÁŘ UTKÁNÍ 2021/2022

NADCHÁZEJÍCÍ UTKÁNÍ

vs.
logo

DĚKUJEME
ZA PODPORU

Čtvrtek 30. 6. 2022, 01:01

PŘEDCHOZÍ UTKáNí

Žabiny Brno
Charnay Basket Bourgogne Sud

PŘÍPRAVA
Pátek 3. 9., 17:00

73:56

Žabiny Brno
Piešťanské Čajky

PŘÍPRAVA
Sobota 4. 9., 13:30

65:58

Žabiny Brno
Gorzow Wielkopolski

PŘÍPRAVA
Neděle 12. 9., 19:30

81:60

Žabiny Brno
BK Loko Trutnov

PŘÍPRAVA
Pondělí 13. 9., 16:00

103:41

Žabiny Brno
Piešťanské Čajky

PŘÍPRAVA
Úterý 14. 9., 11:45

65:48

ŽKK Triglav
Žabiny Brno

PŘÍPRAVA
Pátek 17. 9., 20:00

41:66  

Žabiny Brno
PLAY OFF Sarajevo

PŘÍPRAVA
Sobota 18. 9., 17:00

121:47  

Žabiny Brno
ŽKK Trešnjevka 2009

PŘÍPRAVA
Neděle 19. 9., 14:00

64:48  

Žabiny Brno
KARA Trutnov

ŽBL
Sobota 25. 9., 17:00

83:44  

Slovanka
Žabiny Brno

ŽBL
Úterý 28. 9., 17:00

50:69  

Žabiny Brno
BLK Slavia Praha

ŽBL
Sobota 2. 10., 17:00

79:57  

SBŠ Ostrava
Žabiny Brno

ŽBL
Neděle 10. 10., 17:00

56:91  

Zabiny Brno
Mithra Castors Braine

EuroCup
Čtvrtek 14. 10., 18:00

58:75  

Žabiny Brno
Levhartice Chomutov

ŽBL
Sobota 16. 10., 17:00

74:52  

London Lions
Žabiny Brno

EuroCup
Středa 20. 10., 17:00

74:82

BK Strakonice
Žabiny Brno

ŽBL
Sobota 23. 10., 17:45

58:91  

Žabiny Brno
Rutronik Stars Keltern

EuroCup
Středa 27. 10., 18:00

90:60

Žabiny Brno
Olimpia Grodno

EWBL
Sobota 30. 10., 17:30

75:53

Kibirkštis MRU
Žabiny Brno

EWBL
Neděle 31. 10., 14:30

45:65

Mithra Castors Braine
Zabiny Brno

EuroCup
Středa 3. 11., 20:30

81:65  

Žabiny Brno
KP Brno

ŽBL
Sobota 20. 11., 17:00

71:54  

Žabiny Brno
London Lions

EuroCup
Středa 24. 11., 18:00

68:41

Žabiny Brno
ZVVZ USK Praha

ŽBL
Sobota 27. 11., 17:00

69:91  

Rutronik Stars Keltern
Žabiny Brno

EuroCup
Čtvrtek 2. 12., 02:00

77:78

Žabiny Brno
BC Samara

EWBL
Úterý 7. 12., 16:00

75:84

Horizont Minsk
Žabiny Brno

EWBL
Středa 8. 12., 16:00

60:72

DVTK
Žabiny Brno

EuroCup
Středa 15. 12., 18:00

57:61

Žabiny Brno
DVTK

EuroCup
Středa 22. 12., 18:30

76:69

Levhartice Chomutov
Žabiny Brno

ŽBL
Pátek 7. 1., 19:30

57:86  

Žabiny Brno
Tango Bourges

EuroCup
Pondělí 17. 1., 18:00

49:79

Tango Bourges
Žabiny Brno

EuroCup
Čtvrtek 20. 1., 20:00

94:55

Žabiny Brno
BLK Slavia Praha

Český pohÁr
Středa 2. 2., 18:00

80:71  

Žabiny Brno
SBŠ Ostrava

ŽBL
Pátek 4. 2., 17:30

85:52  

Žabiny Brno
BK Strakonice

ŽBL
Neděle 6. 2., 16:00

109:45  

Žabiny Brno
Slovanka

ŽBL
Středa 9. 2., 17:45

94:77  

KARA Trutnov
Žabiny Brno

ŽBL
Čtvrtek 10. 2., 19:00

54:117  

BLK Slavia Praha
Žabiny Brno

ŽBL
Neděle 13. 2., 17:00

50:65  

KP Brno
Žabiny Brno

ŽBL
Sobota 19. 2., 16:00

66:72  

Sokol Hradec Králové
Žabiny Brno

ŽBL
Středa 23. 2., 18:00

76:78  

Sokol Hradec Králové
Žabiny Brno

Český pohÁr
Sobota 26. 2., 18:00

81:87  

KP Brno
Žabiny Brno

Český pohÁr
Neděle 27. 2., 16:30

70:74  

Žabiny Brno
Sokol Hradec Králové

ŽBL
Středa 2. 3., 18:00

76:63  

ZVVZ USK Praha
Žabiny Brno

ŽBL
Sobota 5. 3., 18:00

95:45  

Žabiny Brno
Slovanka

ŽBL PLAY–OFF
Středa 9. 3., 17:30

77:56  

Slovanka
Žabiny Brno

ŽBL PLAY–OFF
Neděle 13. 3., 17:00

78:83  

Žabiny Brno
Slovanka

ŽBL PLAY–OFF
Středa 16. 3., 17:45

102:53  

Žabiny Brno
SBŠ Ostrava

EWBL Final Four
Sobota 19. 3., 16:00

82:44

Piešťanské Čajky
Žabiny Brno

EWBL Final Four
Neděle 20. 3., 16:00

51:57

Žabiny Brno
Sokol Hradec Králové

ŽBL PLAY–OFF
Pátek 25. 3., 18:30

76:55  

Sokol Hradec Králové
Žabiny Brno

ŽBL PLAY–OFF
Pondělí 28. 3., 18:00

61:76  

Žabiny Brno
Sokol Hradec Králové

ŽBL PLAY–OFF
Čtvrtek 31. 3., 16:00

84:57  

ZVVZ USK Praha
Žabiny Brno

ŽBL PLAY–OFF
Čtvrtek 14. 4., 18:00

78:44  

Žabiny Brno
ZVVZ USK Praha

ŽBL PLAY–OFF
Sobota 16. 4., 17:00

47:82  

ZVVZ USK Praha
Žabiny Brno

ŽBL PLAY–OFF
Úterý 19. 4., 20:15

74:51  

Tabulka ŽBL
  Tým U V P B
1. ZVVZ USK Praha 18 18 0 100.0
2. Žabiny Brno 18 16 2 88.9
3. Sokol Hradec Králové 18 13 5 72.2
4. KP Brno 18 12 6 66.7
5. BLK Slavia Praha 18 11 7 61.1
6. Levhartice Chomutov 18 8 10 44.4
7. Slovanka 18 5 13 27.8
8. SBŠ Ostrava 18 5 13 27.8
9. KARA Trutnov 18 1 17 5.6
10. BK Strakonice 18 1 17 5.6