1. liga žen

PLAY-OFF


So 9.3. | 20:00
2019
BK Žabiny Brno B
BA Sparta
76:59  

Ne 10.3. | 12:00
2019
BK Žabiny Brno B
BA Sparta
76:63  

So 23.3. | 12:00
2019
BA Sparta
BK Žabiny Brno B
87:93  

So 6.4. | 13:00
2019
USK Praha
BK Žabiny Brno B
88:46  

Ne 7.4. | 10:00
2019
USK Praha
BK Žabiny Brno B
69:54  

So 27.4. | 17:00
2019
BK Žabiny Brno B
USK Praha
61:78  

ZÁKLADNÍ ČÁST


So 22.9. | 17:00
2018
Bižuterie Jablonec n.N.
BK Žabiny Brno B
86:64  

Ne 23.9. | 09:00
2018
ŠKO-ENERGO MB
BK Žabiny Brno B
83:73  

So 6.10. | 14:00
2018
BA Sparta
BK Žabiny Brno B
70:72  

Ne 7.10. | 10:30
2018
Aritma Praha
BK Žabiny Brno B
73:75  

So 20.10. | 19:00
2018
TJ Sokol Pečky
BK Žabiny Brno B
55:79  

Ne 21.10. | 10:00
2018
BK Studánka Pardubice
BK Žabiny Brno B
84:58  

So 3.11. | 10:00
2018
BK Žabiny Brno B
Sokol Nusle
79:55  

Ne 4.11. | 12:30
2018
BK Žabiny Brno B
USK Praha
76:56  

So 17.11. | 18:15
2018
BK Havířov
BK Žabiny Brno B
65:79  

Ne 18.11. | 10:00
2018
SK UP Olomouc
BK Žabiny Brno B
88:97  

So 1.12. | 10:00
2018
BK Žabiny Brno B
ŠKO-ENERGO MB
73:70  

Ne 2.12. | 14:00
2018
BK Žabiny Brno B
Bižuterie Jablonec n.N.
66:69  

So 15.12. | 15:15
2018
KP Brno B
BK Žabiny Brno B
49:72  

Ne 16.12. | 13:30
2018
BK Žabiny Brno B
KP Brno B
60:44  

So 12.1. | 18:00
2019
BK Žabiny Brno B
Aritma Praha
75:73  

Ne 13.1. | 13:00
2019
BK Žabiny Brno B
BA Sparta
63:79  

So 26.1. | 09:00
2019
BK Žabiny Brno B
BK Studánka Pardubice
67:58  

Ne 27.1. | 10:00
2019
BK Žabiny Brno B
TJ Sokol Pečky
54:45  

So 9.2. | 13:00
2019
USK Praha
BK Žabiny Brno B
68:40  

Ne 10.2. | 10:00
2019
Sokol Nusle
BK Žabiny Brno B
56:64  

So 23.2. | 20:00
2019
BK Žabiny Brno B
SK UP Olomouc
73:60  

Ne 24.2. | 10:00
2019
BK Žabiny Brno B
BK Havířov
82:56  


#prvniliga

Tabulka soutěže:

 TýmUVPB
1.ŠKO-ENERGO MB2218440
2.USK Praha2218440
3.BK Žabiny Brno B2216638
4.BK Studánka Pardubice2213935
5.TJ Sokol Pečky22101232
6.BA Sparta22101232
7.Bižuterie Jablonec n.N.22101232
8.Aritma Praha2291331
9.BK Havířov2291331
10.Sokol Nusle2281430
11.KP Brno B2261628
12.SK UP Olomouc2251727

Soupiska
Buřtová Adéla
Čermáková Barbora
Dohnalová Tereza
Galíčková Kateřina
Hamzová Eliška
Havlíková Tereza
Holomková Barbora
Knapiková Aneta
Kocourková Sára
Kouřilová Eliška
Lančová Tereza
Máchová Zuzana
Malečková Karolína
Michalová Kateřina
Navrátilová Kristýna
Novotná Gabriela
Peštálová Barbora
Pogányová Tereza
Stoupalová Natálie
Szcotková Karolína
Šoukalová Lenka
Štursová Veronika
Švagerová Sarah
Válková Adéla

Trenér: Jakub Gazda