Se strakonickým U19 Chance do 7. kola ŽBL

V 7. kole ŽBL nás čeká před domácími fanoušky utkání s aktuálně posledním týmem tabulky – strakonickým U19 Chance. Jihočešky zatím čekají na svou první výhru a je důležité říct, že mají za sebou dva domácí zápasy, ve kterých po výhře sahaly.

Osudnou se jim v obou případech stala až poslední čtvrtina, když v prvním ze zmiňovaných klání nestačily v poslední části hry na Slovanku (stav po 3. čtvrtině 40:39, konečný stav 51:65) a ve druhém těsně podlehly Ostravě (do 4. čtvrtiny se šlo za stavu 59:48, konečný stav 66:69).

Naše soupeřky opírají svůj výkon především o trojici hráček – Karolínu Fadrhonsovou (12 b. proti Slovance, 8 proti Ostravě), Kristýnu Tomšicovou (14, resp. 15 b.) a zkušenou kapitánku Alenu Jeništovou (7, resp. 11 b.).

Čeká nás další utkání, ve kterém se očekává naše vítězství. Máme za sebou však dvě podobná střetnutí, ve kterých jsme se utvrdili v tom, že ke splnění papírových předpokladů je potřeba podat výborný výkon. I v našem případě se utkání rozhodovala až v závěrečných desetiminutovkách.

Utkání: BK Žabiny Brno – U19 Chance
Datum, čas a místo: 27.10.2018 17:00, Hala Rosnička, Brno