Sokol ZVUS Hradec Králové – BK Handicap Brno 80:58

Palušná 13, Hausknechtová 10, Sedláková 8, Vitulová 7, Adamcová 6, Šoukalová a Stoupalová 4, Křivánková 3, Brabencová 2, Giacintova 1

Trojky: 2

Šestky: 26:20

Lepší vstup do zápasu měli domácí, kdy proměňovali trojkové pokusy. Po skóre 11:2 si trenér Pruša vzal oddychový čas. Po tomto time outu se Brňanky vrátili do zápasu a hra se stala vyrovnanou. Na konci druhé čtvrtiny jsme neproměnily dva dvojtakty 1 na 0 a místo poločasového vedení o 7 bodů, bylo skóre v poločase 33:33. Do druhého poločasu jsme vstoupily stejně jako na USK, soupeř zlepšil obranu a proměňoval střelecké pokusy. Někdy se zdálo, že na hřišti bylo více hráček Hradce (až 7). Touto čtvrtinou si Hradec získal dostatečný náskok, který jim vydržel až do konce zápasu.

Trenér Bobrovský k utkání: „V tomto utkání, si myslím, že rozhodla zkušenost hradeckých hráček, které dokázaly využít všech našich slabin i rozhodování rozhodčích. Je jen škoda, že jsme se ve třetí čtvrtině začali rozhodovat individuálně, nikoliv naší velmi silnou týmovou hrou.“