Odveta v Mladé Boleslavi vyšla na výbornou

Koncentrovaný vstup do utkání i výborná střelba celkem dvanácti trojek byla klíčem k vítězství na půdě Slovanky.
První vstřelené body v utkání obstarala Lenka Šoukalová během prvního útoku a od té chvíle již Žabiny otěže utkání měly pevně v rukou. Hned dvě trojky přidala i Maja Vučurovič a jeden i Tereza Vitulová, náskok Žabin byl i pohodlných sedm bodů. Hostujcí Brňanky nakonec uzavřely první čtvrtinu s 22 body, ačkoli Slovanka v závěru čtvrtiny dotáhla na rozdíl čtyř bodů.
V úvodu druhého období se podařilo Slovance přiblížit, ale pak opět brněnské hráčky odskočily, celkem na poločasových 30:40. Slovanka pak už nedokázala posbírat síly na obrat a náskok Brna znamenal jasné vítězství 64:85. Brňanky proměnily v zápase celkem 12 trojek a vrátily toto Slovance jak se patří.

Velmi povedené utkání předvedly Tereza Vitulová a Petra Holešínská. Vitulová se blýskla nejen devíti body z podkoše, ale i čtyřmi trojkami. Holešínská, druhá nejlepší střelkyně v dresu Brna, dominovala sice „jen“ 3 trojkami, ale navíc proměnila se postala i o 10 dalších bodů.

Slovanka MB – BK Žabiny Brno 63-85 (18-22, 12-18, 17-18, 16-27)
Body: Brajkovič 19, Minarovičová 17, Gobeljič 16, Vidovič 7 – Dušanič 20, Holešínská 19, Vitulová 18, Vučurovič 16