Juniorské a mládežnické týmy – žákyně U15 a U14

Žákyně U15 a U14

Extraliga žákyň U15

Odehraná utkání:10.12. BK Panter Javorník - BK Žabiny Brno 46:62
9.12. BK Ústí nad Orlicí - BK Žabiny Brno 48:99
Následující utkání:

Sezóna:

ZÁKLADNÍ ČÁST

So 6.1. | 19:00 BSK Continental TJ Jičín - BK Žabiny Brno 60 : 81
Ne 7.1. | 11:00 Sokol Nilfisk Hradec Králové - BK Žabiny Brno 84 : 59
So 20.1. | 18:00 USK Praha - BK Žabiny Brno 74 : 48
Ne 21.1. | 10:00 Basket Slovanka - BK Žabiny Brno 67 : 56
So 3.2. | 17:00 BK Žabiny Brno - BK Levhartice Chomutov 72 : 76
Ne 4.2. | 11:00 BK Žabiny Brno - DBaK 102 : 59
So 17.2. | 13:00 BA Sparta - BK Žabiny Brno 74 : 47
Ne 18.2. | 10:30 HB Basket Praha - BK Žabiny Brno 83 : 42
So 3.3. | 11:30 BK Žabiny Brno - Sokol Nilfisk Hradec Králové 61 : 76
Ne 4.3. | 12:30 BK Žabiny Brno - BSK Continental TJ Jičín 48 : 72
So 17.3. | 15:15 BK Žabiny Brno - Basket Slovanka 40 : 89
Ne 18.3. | 09:00 BK Žabiny Brno - USK Praha 49 : 70
So 7.4. | 17:00 DBaK - BK Žabiny Brno 50 : 102
Ne 8.4. | 10:00 BK Levhartice Chomutov - BK Žabiny Brno 80 : 69
So 21.4. | 14:00 BK Žabiny Brno - HB Basket Praha 56 : 68
Ne 22.4. | 09:00 BK Žabiny Brno - BA Sparta 54 : 69

ZÁKLADNÍ ČÁST

So 16.9. | 15:00 SBŠ Ostrava - BK Žabiny Brno 70 : 67
Ne 17.9. | 10:00 BK Havířov - BK Žabiny Brno 54 : 75
So 30.9. | 13:45 SK Basketbal Tišnov - BK Žabiny Brno 57 : 91
Ne 1.10. | 09:00 OSK Olomouc - BK Žabiny Brno 43 : 73
So 14.10. | 12:00 BK Žabiny Brno - BK Panter Javorník 76 : 45
Ne 15.10. | 08:00 BK Žabiny Brno - BK Ústí nad Orlicí 102 : 28
So 28.10. | 12:30 KP Brno - BK Žabiny Brno 57 : 52
Ne 29.10. | 09:00 BK Žabiny Brno - KP Brno 69 : 44
So 11.11. | 15:30 BK Žabiny Brno - BK Havířov 68 : 54
Ne 12.11. | 14:00 BK Žabiny Brno - SBŠ Ostrava 72 : 48
So 25.11. | 16:00 BK Žabiny Brno - OSK Olomouc 89 : 46
Ne 26.11. | 09:00 BK Žabiny Brno - SK Basketbal Tišnov 108 : 36
So 9.12. | 15:00 BK Ústí nad Orlicí - BK Žabiny Brno 48 : 99
Ne 10.12. | 10:30 BK Panter Javorník - BK Žabiny Brno 46 : 62

#zakyne

no images were found

Tabulka soutěže:

 TýmUVPB
1.BK Žabiny Brno1412226
2.BK Havířov1412226
3.KP Brno1410424
4.OSK Olomouc148622
5.BK Panter Javorník146820
6.SBŠ Ostrava146820
7.SK Basketbal Tišnov1411315
8.BK Ústí nad Orlicí1411315

číslo dresu jméno
  Brandejská Anna
  Hlavoňová Lucie
  Jansová Michaela
  Jetelinová Ema
  Malenová Petra
  Michalčíková Julie
  Nerudová Simona
  Rešková Monika
  Streitová Jana
  Valachová Karolína
  Andresková Kateřina
  Benešová Natálie
  Dospělová Anna
  Křížová Zuzana
  Květoňová Zuzana
  Šmerdová Adéla

Trenér: Petr Křivánek
Asistent: Eva Křivánková

Žákovská liga žákyň U14 A

Odehraná utkání:15.4. BK Žabiny Brno - SBŠ Ostrava 64:55
14.4. BK Žabiny Brno - BK Havířov 84:68
Následující utkání:

Sezóna:

ZÁKLADNÍ ČÁST

So 23.9. | 08:00 BK Žabiny Brno - KP Brno 117 : 29
Ne 24.9. | 10:30 BK Žabiny Brno - Jiskra Kyjov 135 : 20
čt 28.9. | 08:30 BK Žabiny Brno - BK Žabiny Brno B 104 : 29
So 7.10. | 18:00 BK Studánka Pardubice - BK Žabiny Brno 52 : 119
So 21.10. | 08:00 BK Žabiny Brno - SK Basketbal Tišnov 156 : 4
Ne 22.10. | 10:00 BK Žabiny Brno - BC Vysočina 161 : 13
So 4.11. | 13:00 Jiskra Kyjov - BK Žabiny Brno 22 : 104
Ne 5.11. | 15:00 KP Brno - BK Žabiny Brno 44 : 92
Pá 17.11. | 09:30 BK Žabiny Brno B - BK Žabiny Brno 19 : 103
Ne 19.11. | 11:00 BK Žabiny Brno - BK Studánka Pardubice 109 : 58
Pá 1.12. | 16:00 SK Basketbal Tišnov - BK Žabiny Brno 24 : 147
So 2.12. | 13:00 BC Vysočina - BK Žabiny Brno 33 : 116
So 13.1. | 15:00 Sokol Nilfisk Hradec Králové - BK Žabiny Brno 76 : 52
Ne 14.1. | 11:45 BK Loko Trutnov - BK Žabiny Brno 29 : 142
So 27.1. | 09:00 BK Žabiny Brno - TJ OP Prostějov 95 : 33
Ne 28.1. | 08:30 BK Žabiny Brno - BK Studánka Pardubice 110 : 33
So 10.2. | 12:00 SBŠ Ostrava - BK Žabiny Brno 48 : 49
Ne 11.2. | 10:00 BK Havířov - BK Žabiny Brno 46 : 96
So 24.2. | 12:15 KP Brno - BK Žabiny Brno 49 : 56
Ne 25.2. | 12:00 BK Žabiny Brno - KP Brno 89 : 46
Ne 11.3. | 09:00 BK Žabiny Brno - Sokol Nilfisk Hradec Králové 67 : 98
Pá 23.3. | 12:00 BK Žabiny Brno - BK Loko Trutnov 104 : 54
So 24.3. | 17:00 BK Studánka Pardubice - BK Žabiny Brno 38 : 83
Ne 25.3. | 09:00 TJ OP Prostějov - BK Žabiny Brno 43 : 78
So 14.4. | 14:00 BK Žabiny Brno - BK Havířov 84 : 68
Ne 15.4. | 11:00 BK Žabiny Brno - SBŠ Ostrava 64 : 55



Tabulka soutěže:
 TýmUVPB
1.BK Žabiny Brno1212024
2.KP Brno1210222
3.BK Studánka Pardubice128420
4.Jiskra Kyjov125717
5.BK Žabiny Brno B123915
6.BC Vysočina1221014
7.SK Basketbal Tišnov1221014
 TýmUVPB
1.Sokol Nilfisk Hradec Králové1414028
2.BK Žabiny Brno1412226
3.KP Brno149523
4.SBŠ Ostrava149523
5.BK Havířov146820
6.BK Loko Trutnov1431117
7.BK Studánka Pardubice1421216
8.TJ OP Prostějov1411315

číslo dresu jméno
  Andresková Kateřina
  Benešová Natálie
  Brandejská Anna
  Černá Tereza
  Dospělová Anna
  Hájková Eliška
  Hlavoňová Lucie
  Jetelinová Ema
  Kottssmidová Klára
  Křížová Zuzana
  Květoňová Zuzana
  Malenová Petra
  Michalčíková Julie
  Mikšlová Adéla
  Rešková Monika
  Streitová Jana
  Svobodová Anna
  Šmerdová Adéla
  Valachová Karolína
  Zábojová Kristýna

Trenér: Petr Křivánek
Asistent: Eva Křivánková