Na domácí palubovce o matchball

V sobotu 30. března od 17:00 sehrajeme na Rosničce druhé semifinálové utkání proti městským rivalkám z KP Brno. Po středečním utkání, ve kterém jsme zvítězili 71:63, tak máme před sebou souboj o matchball – v sérii hrané na tři vítězná utkání se budeme snažit získat druhý bod.

Do prvního utkání jsme nastupovali bez Kateřiny Zohnové, která stále léčí zlomenou ruku, a v průběhu třetí čtvrtiny si přetrhla achilovku Petra Záplatová, pro kterou tím skončila sezóna. I bez dvou klíčových hráček jsme utkání dotáhli do vítězného konce, protože na hřišti soupeřek kralovala jiná dvojice – Vacková (22 b., 14 doskoků, trojky 6/7) a Adamcová (15 b., 3 asistence) se podepsaly dohromady pod 8 trojek z 10.

Zdá se tedy, že i přes překážky, které nám zranění kladou do cesty, máme šanci uspět i ve druhém semifinále. Navíc – v letošní sezóně zatím platí, že ve velkém městském derby vítězí hosté. A my budeme v sobotu proti!

Poločasovou přestávku kromě tradiční soutěže o Škodu Kodiaq na víkend zpestří aerobicové vystoupení 1CLUB Brno.