Prohru v Brašove chceme dnes napravit

Olimpia CSU Brasov – Basket Žabiny Brno 100:83

Křivánková a Adamcová po 15, Šoukalová 13, Hausknechtová 11, Galíčková 8, Švrdlíková a Stoupalová po 6, Szcotková 4, Vacková 3, Navrátilová 2

Do Rumunska jsme odjížděli bez dvou hráček základní rotace – Tei Buzov a Barbory Tomancové. Do zápasu jsme vstoupili skvěle a po první čtvrtině jsme vedli 23:27. Bohužel po této čtvrtině nás limitovaly zbytečné ztráty, po kterých soupeř snadno skóroval, a také návrat do obrany. Nepříliš snadné bylo odstavit pivotku Brašova, která měří 196 cm, nám tyto centimetry chyběly. Aby vše nevyznělo špatně, tak mladé hráčky získávaly mezinárodni zkušenosti. V dnešním utkání dorostenky odehrály více času a rozhodně nezklamaly. 83 vštrelených bodů je příslibem do domácí odvety.

Dnes od 18,00 místního času nastupujeme proti Alba Iulia. Držte nám palce!