Účinná regenerace Kryokomorou

Už víte kam se chodí naše děvčata regenerovat?

Mráz léčí v současné době provozuje jedinou kryokomoru (Polárium) nejen v Brně ale na celé jižní Moravě s celotýdením provozem. Po krátkodobém zmražení povrchu vašeho těla až na -150°C ve vás rozproudíme nepoznanou energii, pomůžeme odstranit bolesti kloubů, svalů a hlavy. Kryoterapie pomáhá bojovat i s celulitidou!

Stále se učíme a snažíme se pro své klienty přinášet nové poznatky a služby. Proto pro vás od října 2016 nově spustili novou kryokomoru, což je nejúčinnější a nejkomplexnější zařízení pro celotělovou krysoterapii

Pro doplnění služeb máme i přístroj na lokální kryoterapii.

Jsme součástí relaxačního a regeneračního studia Masáže Domino, které nabízí již od roku 2003 nejrůznější druhy masáží, zábalů, lymfodrenáží, sauny, ultrazvuk, vacu-press, tens, baňkování, manikúru, pedikúru a další služby a poradenství pro Vaše tělo.

Našimi spokojenými klienty jsou profesionální sportovci, aktivní lidé včetně důchodců, maminky a tatínkové i se svými dětmi, prostě kdokoliv, kdo má chuť na příjemný odpočinek. O vaše tělo pečuje mladý tým zkušených masérů a fyzioterapeutů.

Navíc vám garantujeme nejnižší ceny v Brně a okolí !!

Více na www.mrazleci.cz