1. semifinálové kolo proti Hradci

Už zítra nás čeká jeden ze série těch nejtěžších soubojů sezóny. Jak již všichni víte, do semifinále jsme si vysloužili hradecké lvice, které v základní části podlehly pouze neporaženému USK a naše vzájemná bilance z této části sezóny hraje jasně na stranu soupeře 2:0. Avšak uběhlo pár měsíců a my jsme za tu dobu udělali ohromný kus práce. Nemluvě o posledním týdnu, kdy na tréninku (snad i mimo něj) probíhal 100% focus na soupeře a jeho hru. 

Lvice jsou známe především svojí střeleckou potencí za 3 body. Ještě aby ne, když jejich střelecké % je jednoznačně nejvyšší v lize. Nenechají se však zahanbit ani střelbou ze střední vzdálenosti. A co se týká zkušeností z play-off utkání, těch má jejich dlouholeté jádro na kontě také více než dost. Je tedy zřejmé, že do utkání tentokrát nejdeme jako papíroví favorité, bude tedy potřeba mnohem vyšší koncentrace, než kdy jindy. 

„Před námi je semifinálová série, kde nás čeká Hradec Králové. Hradec má spoustu zkušených hráček a výborných střelců. Když však budeme hrát naši hru a nebudeme dělat zbytečné chyby, tak věřím, že zápas dotáhneme do vítězného konce. S Hradcem máme sice po základní části zápornou bilanci, a to 2:0, ale tato série se jede od stavu 0:0 a my jsme připravené se ve středu porvat o první bod“, nechala se slyšet Kateřina Galíčková.

 

Věříme, že divákům tato série přinese pastvu pro oči a bude minimálně tak napínavá jako souboj těchto dvou celků minulý rok na Českém poháru. Utkání můžete sledovat online na portálu TVcom.cz.