2. semifinále ŽBL: BK Žabiny Brno vs. Sokol Hradec Králové

Čeká nás druhé kolo semifinálové série proti Hradci, ve které mají aktuálně navrch lvice. Ty po skvělém výkonu vedou sérii 1:0. Tentokrát lvice vyzveme na domácím hřišti, a to v sobotu 27. března od 14hodin.

Těžko říci, co se z naší strany v 1. kole pokazilo, ale výkon nebyl ani z části podle našich představ. Navíc ani v nejmenším neodpovídal tomu, jak svědomitě jsme se na lví smečku a jejich herní systém připravovali. První polovina sice vypadala slibně, avšak poté jsme ztratili koncentraci, střelbu i nasazení. Co se týká obranné fáze, ta bohužel kolísala již od samého počátku. Minulost však nechme minulostí, ale pojďme se z ní poučit. 

Je tedy zřejmé, které aspekty do sobotního utkání musíme zlepšit a na co se soustředit. Fakt, že s výkonem  ze středečního utkání nejsme spokojeni, v nás zažehnul plamen a vzbudil obrovské odhodlání to napravit a sérii vyrovnat. Hradci máme co vracet, a proto #jdemservat.

 

„Určitě středeční zápas nebyl podle našich představ. Nehráli jsme svoji hru, a to rozhodně chceme v sobotu změnit a poprat se o body v této sérii“, nechala se slyšet Eliška Hamzová.