Boj o bronz začíná

Začíná boj o 3. místo této sezóny a my se popereme s našim městským rivalem KP Brno. Po necelém týdnu tak zahájíme další sérii utkání, tentokrát však startujeme na domácí Rosničce a to ve středu 7. dubna. 

Brněnská podívaná na sebe nenechá dlouho čekat. Po velice náročné sérii s Hradcem jsme si chvíli odpočali a nabrali síly. Teď už se však opět soustředíme na to jediné – chceme vyhrát!

Semifinálová série KP byla velmi rychlá. Zkušenému USK Praha totiž stačily pouhé tři pokusy na postup do finále. Naše vzájemná bilance ze základní části s brněnským KP je 1:1, kdy jsme jen díky vyššímu bodovému vítězství dokázali postoupit do play off ze 3. místa a KP tak posunout na příčku nižší. Dá se tedy předpokládat, že tato série bude nejvíce vyrovnanou v celém letošním play off a my se na tento boj neuvěřitelně těšíme!

„Před námi je zápas o 3. místo proti KP Brno. Zápasy proti brněnskému týmu jsou vždy těžké, jak fyzicky, tak i psychicky, protože se hraje i o to, kdo “vyhraje” Brno. Po základní části to na vzájemné zápasy máme 1:1, takže si myslím, že to bude vyrovnaný souboj. My máme za sebou těžké semifinále s Hradcem Králové, ve kterém jsme věřili, že bychom měli šanci na postup do finále, ale bohužel se tak nestalo. My jsme teď však ještě víc semknuté, silné než předtím a připravené nechat na palubovce všechno“, říká Kateřina Galíčková.

Je však zřejmé, že brněnské derby bez fanoušků ztrácí jistou atmosféru. My však věříme, že nám fandíte doma u obrazovek a posíláte nám #frogpower.

#jdemservat, pojďte do toho s námi! Sledujte utkání na TVcom.cz od 14hodin.