!ZRUŠENO! Domácí odplata Hradci

Dnešní utkání z důvodu pozitivního testu na COVID-19 jedné z hráček Hradce Králové je zrušeno!

Do dalšího utkání v domácím prostředí nastoupíme ve středu 9. prosince, kdy přivítáme Sokol Hradec Králové. Podaří se nám podat takový výkon, abychom převzali otěže náročné koncovky a završili tak vítěznou odplatou?

Přesně po týdnu se chystáme opět poměřit síly s lvicemi. V posledním utkání se nám zadařilo vrátit naši #frogpower a na hradecké palubovce jsme předvedli velmi slušný výkon. Bohužel nás opět potopily naše vlastní nenucené ztráty, kterých jsme nasbírali více než dost. V takto vyrovnaném utkání však tento faktor rozhodnul a my jsme podlehli o 7 bodů.

Teď je však jiná situace a my máme Hradci co oplácet. Nejedná se tedy o klasické utkání na Rosničce. Ale o odplatu, ve které budeme chtít naše ambice potvrdit vítězstvím.

“Hradci se každoročně daří držet jejich kvalitní a zkušený kádr pohromadě, a tak i letos hraje ve velké pohodě, což dokazuje i jejich dosavadní postavení v tabulce. Minulý týden v Hradci jsme odehráli velmi slušný zápas”, hodnotí dosavadní výkony asistent trenéra Jakub Gazda. Dodává, že “pokud se nám podaří eliminovat nevynucené ztráty, kterých zatím v zápasech kupíme zbytečně moc a zlepšíme procento střelby, které máme zatím také lehce za očekáváním, mohli bychom na domácí půdě, po výhře nad Chomutovem, pomýšlet na další dva body.”

I přesto, že do haly fanoušci nesmí, vaši podporu budeme potřebovat. Utkání můžete sledovat na TVcom.cz od 17hodin a fandit alespoň přes obrazovky.