Final Four přece jen bude!

Loni touto dobou jsme bojovali ve finále ŽBL, letos bojujeme s nudou. S předčasným koncem sezóny jsme přišli nejen o možnost bojovat o další medaili z nejvyšší české ligy, ale i o dvě mezinárodní Final Four.

I když se vládní nařízení pomalu uvolňují a i my sportovci můžeme v omezené míře začít opět trénovat, není to úplně ono. Více než trénink nám totiž chybí soutěžní utkání, boje o vítězství a zápasový adrenalin.
 
Jsme tedy rádi, že nás Nadace Koše proti drogám oslovila s nápadem uspořádat online Final Four pro čtyři nejlepší celky předčasně skončeného ročníku Renomia ŽBL.
 
Byli jsme okamžitě pro – nejen proto, že rádi soutěžíme, ale také proto, že Final Four bude charitativní. Výtěžek z prodeje virtuálních vstupenek poputuje iniciativě Pomáháme sestřičkám, která vybranými penězi bude financovat zdravotnickému personálu životní benefity jako poděkování a odměnu za pracovní nasazení v tomto náročném období.
 
Kdy? Kde? Jak?
Celý online turnaj se uskuteční o nadcházejícím víkendu, tedy 24. až 26. dubna, vždy od 17:00 na kanálu Youtube.
 
Nejen hráčky, ale i členové trenérských týmů Žabin, ZVVZ USK Praha, Sokol Hradce Králové a KP Brno se mezi sebou utkají v různých disciplínách, takže se máte na co těšit!
 
Za Žabiny budou bojovat Klára Křivánková, Míša Vondráčková, Lenka Šoukalová a kondiční trenér Jirka Panáček.

Virtuální vstupenky kupujte na Ticketportal.cz, kde najdete i kompletní program.
Projekt Pomáháme sestřičkám můžete podpořit zakoupením Turnaj Passu (400 Kč) na všechna utkání, Team Passu (200 Kč) na všechna utkání vybraného týmu nebo zakoupením vstupenek na jednotlivá utkání (100 Kč).
Po celou sezónu jsme byli jeden tým, a tak se těšíme, že nám zachováte přízeň i teď, budete fandit na dálku a navíc že spolu jako už poněkolikáté podpoříme dobrou věc.