Galíčková se Strakonicemi proti svým

V sobotu 2. listopadu odehrajeme jeden z pouhých dvou zápasů, které nás v listopadu čekají na domácí palubovce. A nepůjde jen tak o ledajaký zápas – v 8. kole Renomia ŽBL nás čekají Strakonice ve střeleckém čele s Kateřinou Galíčkovou, naší hráčkou, která v letošní sezóně na jiu Čech hostuje.

Ta je s téměř 16 body na utkání zdaleka nejlepší střelkyní svého nového týmu a výsledky Strakonic jako takých nelze brát na lehkou váhu, a to i přesto, že se naše soupeřky po pěti odehraných utkání prozatím bez výhry krčí na samém chvostu tabulky. V několika utkáních ukázaly velkou houževnatost, bojovaly a i  třeba Hradeckým lvicím dokázaly pořádně zatápět pod kotlem.

„Po sérii velmi težkých zápasů nás čeká papírově slabší soupeř, kterého ovšem rozhodně nemáme v plánu podcenit. Strakonice letos v lize podávají velmi sympatické výkony a již několik týmu před námi se na vítězství s nimi dost nadřelo. Určitě bychom chtěli zápas kontrolovat od začátku do konce a dostat se do co nejširší rotace,“ přejímá před utkáním asistent trenéra Jakub Gazda a poukazuje tak nejen na výše zmíněný zápas s Hradcem Králové, ale i na prodloužené utkání s Trutnovem.

Utkání začíná v 17:00 a partnerem poločasové soutěže budou Baterkománi a ECOCHEESE, pořadatelé sbírky vybitých Baterií, kteří jako poděkování za ekologické počínání věnovali hodnotné ceny do soutěže. Těšit se tak můžete třeba na značkový fén a něco dobrého na zub.