ZVVZ USK Praha – BK Handicap Brno 84:55

Palušná 11, Švrdlíková 10, Sedláková 8, Stoupalová 7, Vitulová a Kašpárková 5, Hausknechtová 4, Giacintova 3, Šoukalová 2

Trojky: 3

Šestky: 15/10

Pouze první poločas jsme dokázali vzdorovat. Prvních 18 minut bylo skóre vyrovnané, jenže na konci druhé čtvrtiny domácí celek odskočil na 10 bodů a na světelném ukazateli svítilo v poločase . Druhý poločas jsme začali dvěma neproměněnými tutovky z pod koše a v obraně jsme dostávali jednoduché koše. Dobrou obranou Prahy a naši střeleckou potencí skončila třetí čtvrtina 24:5. V poslední desetiminutovce vyběhly na palubovku pražské mlaďošky které také dokázaly být našim holkám soupeřkami.

Trenér Jan Bobrovský hodnotí utkání: „Po vyrovnaným prvním poločase jsme zbytečně ustoupili od agresivní obrany. Dali jsme USK příležitost využít rychlých protiútoků. I přesto si myslím, že jsme nepodali špatný výkon.“