Předehrávka 14. kola na Královce

Úspěšná reprezentační přestávka je za námi a my v netradičním nedělním termínu vyjíždíme předehrát 14. kolo ŽBL na horkou půdu pražského ZVVZ USK. Naše soupeřky mají na kontě 9 vítězných utkání, v němž pouze třem týmům neuštědřily 100bodovou lekci –  Nymburku (95:51) a KP Brno (63:96) a Žabinám (58:83).  První poločas nšeho prvního letošního střetnutí byl víceméně vyrovaný (30:37) a rozdíl ve skóre začal narůstat až ve druhé půli. Třetí čtvrtinu jsme zakončili za stavu 47:59 a poslední desetiminutovkou prohranou v poměru 11:24 jsme nakonec odešli poražení rozdílem, který úplně neodrážel vývoj utkání. Petra Záplatová nastřílela Pražankám 18 bodů, Justina Matuzonyté přidala 10 a Karolína Malečková 9, na straně hostů se dařilo Alysse Thomas (20 bodů) , Mariji Režan (13 b.) a Teje Oblak (12 b.).

Utkání: ZVVZ USK Praha – BK Žabiny Brno
Datum, čas a místo: 25.11.2018 17:00, SH Královka, Praha
Kolo: 14. kolo ŽBL
Online přenos: TVCOM.cz