Připisujeme si další výhru

Dnes jsme si připsali čtvrtou výhru, a to na venkovním utkání proti Slovance. Aktuálně se tak nacházíme na 3. místě v průběžné tabulce Renomia ŽBL.

Na Slovance jsme se chystali znovu potvrdit roli papírového favorita, a to se nám povedlo. Utkání jsme v náš prospěch rozhodli s více než 30bodových rozdílem. Bohužel jsme se však nedokázali držet našeho herního konceptu. O čemž vypovídá i bodově vyrovnaná druhá polovina. Nejvíce bodující hráčkou na soupeřově straně byla Fukčíková, která svůj tým podpořila 16body. Škoda také 11bodů z rychlých protiútoků, které jsme nestihli včas zastavit.

Nejlepší ve třech herních aspektech dnes byla kapitánka, Klára Křivánková. Ta si na konto připsala 14 bodů a 6 asistencí. Nejvýraznější byla také v doskoku, kde si připsala celých 13 doskočených míčů. V neposlední řadě pomohla k vítězství i 6asistencemi. Dvojciferným bodovým číslem přispěla také Katka Galíčková a Eliška Hamzová, které tým podpořily svými 13body.

Sice jsme dnes vyhráli vyšším rozdílem, ale utkání z naší strany rozhodně neodpovídalo kvalitě a stylu, kterým bychom chtěli hrát. Hlavně v druhém poločase jsme se hodně přizpůsobili hře soupeře a ztratili jsme zbytečně mnoho míčů“, hodnotí nespokojeně kapitánka Klára Křivánková.