7.kolo ŽBL na Slovance

Po vydařeném domácím utkání proti Strakonicím, kde jsme dohnali bodové statistiky,  se chystáme na Slovanku. Ta se v tabulce základní části nachází hned nad Strakonicemi. I do tohoto utkání jdeme tedy jako papíroví favorité. Ve středu 25. listopadu od 17:00 hodin odehrajeme 7. kolo Renomia ŽBL na benešovské palubovce. 

Stejně jako náš poslední soupeř má aktuálně i Slovanka na svém kontě pouze 4 prohry a žádnou výhru. Ani to ale nezaručuje naši jistou výhru. I mladoboleslavský tým umí předvést dobré výkony, čemuž nasvědčuje i vyhraný první poločas na půdě KP Brno. 

I v tomto utkání budeme postrádat Beátu Adamcovou kvůli trvajícímu zranění kotníku. Naopak Míša Vondráčková už se cítí mnohem lépe a je tedy možné, že proti Slovance nastoupí. To však nic nemění na tom, že opět dostanou velký prostor mladší hráčky, které se v minulém utkání předvedly v dobrém světle. 

„Do zápasu určitě vstupujeme jako favorité, a také je tak potřeba  z naší strany k zápasu přistoupit. Přestože soupeř zatím v soutěži nevyhrál, je nutné říci, že všechny utkání, kromě zápasu s USK, odehrála Slovanka venku. S těžkými soupeři, jako byla Slavie nebo KP, dokázala v určitých fázích zápasu více než držet krok. Musím říct, že jsem velmi rád, že tým Slovanky letos bodově táhnou dvě nadějné juniorské reprezentantky – Petra Malíková a Lucie Svatoňová. Určitě nás na venkovní půdě nečeká lehký zápas, ale cílem je určitě potvrdit roli favorita a připsat si do tabulky ŽBL další vítězství.“ popisuje středeční očekávání asistent trenéra Jakub Gazda. 

Utkání můžete jako vždy sledovat na TVcom.cz