První venkovní utkání vs. Slovanka

První letošní domácí utkání máme úspěšně za sebou. Další nás čeká již v úterý 28.9. na palubovce týmu Slovanka Mladá Boleslav, která hrává domácí utkání v Benešově.

Slovanka má letošní premiéru také za sebou, kdy v pátečním utkání porazila BK Strakonice. Její kádr oproti minulé sezóně prošel hned několika změnami. Posílili o tři hráčky, Zeithammerovou, Mervínskou a Pohůnkovou, také se po těhotenství vrátila Harapesová.

„Po úspěšném vstupu do letošního ročníku soutěže na domácí půdě proti Trutnovu nás čeká sváteční výjezd do Benešova na náš první venkovní zápas ŽBL proti Slovance. Do zápasu určitě jdeme z pozice papírového favorita, nutno však říct, že Slovanka odehrála velmi slušnou přípravu a některé letošní příchody (Pohunková, Ziethammerová) tým relativně posílili. Na druhou stranu se Slovanka musí vyrovnat s předsezónní ztrátou opory Svatoňové. Reálnou sílu všech týmů ukáže až několik prvních pár kol, takže těžko nějak předvídat vývoj utkání. Každopádně my jedeme do Benešova se stejným nastavením, s jakým přistupujeme ke každému zápasu, chceme po 40 minut hrát svůj styl hry a nenechat si vnutit styl soupeřův a vracet se domů s dalším ligovým vítězstvím.“

Utkání můžete sledovat na TVcom.cz od 17:00 hodin.