Stmelovací víkend ve Sladovně

S začátkem přípravy přichází i potřeba stmelit tým. I přesto, že se náš tým nijak zvlášť nezměnil, není teambuilding po náročných trénincích nic proti ničemu. A díky našemu partnerovi Hotel Sladovna jsme měli možnost si teambuilding užít naplno.

V pátek, hned po dopoledním tréninku, jsme se přesunuli do hotelu Sladovna v Černé Hoře u Brna, kde jsme se s chutí vrhli na výborný oběd – ten po tréninku sedl. Po vydatném obědě na holky čekaly chvíle odpočinku. Měly pro sebe zabezpečenou celou wellness zónu, kde mohly v klidu a v soukromí relaxovat. V průběhu relaxačního odpoledne se navíc střídaly na masáži a snažily se všemi způsoby podpořit regeneraci, která je během přípravy nezbytná. Co by to bylo za relax, kdyby si holky nedopřály odpolední kávičku s dortíkem. Dokonce došlo i na točenou zmzlinu, která se v době přípravy prostě nepočítá. 

Po odpočinku přišla trocha her a probuzení dětského – hravého já. Na programu byly jak hry komunikační, tak podporující spolupráci i na spolupráci či vědomostní. Také jsme si odzkoušeli, jak hráčky znají historii klubu. Můžeme hráčky považovat za opravodové srdcaře – uspěly na výbornou. 

Následující část byla více vzdělávací. Pro holky a realizační tým si Kája, naše nová marketingová podpora, přichystala zajímavou prezentaci na téma marketing. Snažila se všem objasnit veškeré souvislosti, které marketing přináší. Jejím cílem bylo všem vysvětlit, proč je marketing nedílnou součástí klubu, a že jsou v tom všichni společně. Společně s Bárou si nachystaly i nějaké novinky v rámci propagace. Doufáme, že se budou líbit i vám, fanouškům.

Je jasné, že nám po takovém nabitém programu všem vyhládlo, takže večeře v tuto chvíli byla na pravém místě. Poté, co jsme zaplnili prázdná bříška, holky byly poměřit své síly na bowlingu. Jejich bojovnost na hřišti už všichni známe. Není překvapením, že stejnou bojovnost předvedly i na bowlingových drahách. I přesto, že výsledek byl dost vyrovnaný, holky bojovaly do posledních chvil, stejně jako při každém zápase na palubovce. 

Po vydařeném teambuildingu se všichni spokojeně odebrali na kutě a nám nezbývá nic jiného, nepoděkovat  hotelu Sladovna. Určitě jsme nepřijeli naposledy.