Teambuilding v Bowling Brno

Letní příprava je v plném proudu a nepsaným pravidlem je organizace teambuildingu v jejím průběhu. Tato akce slouží k utužení a prohloubení vztahů napříč klubem, a také odreagování od nelehkých tréninků v této fázi přípravy.

Letos jsme se rozhodli navázat spolupráci a uspořádat teambuilding v místě, které si svojí širokou nabídkou sportovních aktivit tuto akci přímo žádá. Jak zřejmě mnoho z vás již tuší, jedná se o Bowling Brno v Líšni.

V těchto krásných prostorách jsme se sešli již v dopoledních hodinách, kde jsme společně sledovali rozlosování Eurocupu pro sezónu 2021/2022. Hned poté jsme si dali výborný oběd, rozlosovali soutěžní dvojice a vrhli se na první aktivitu – minigolf. Tento sport se sice může zdát poněkud jednoduchý, ale opak je pravdou. A právě proto se našim hráčkám věnovali profesionální instruktoři, kteří nám průběžně vysvětlovali taktiku hry a přesné postupy u jednotlivých stanovišť. To se rozhodně vyplatilo, protože naše hráčky předvedly skvělé výkony! Hned po ukončení minigolfové kariéry naše týmy změřily navzájem síly v beach volejbale. Bylo vidět, že hráčkám není blízký jen basketbal a do plážového volejbalu daly vše, a tak to byla krásná podívaná. Po tomto boji hráčky čekala vysloužená večeře v podobě švédských stolů. Poté je však čekal nelehký úkol – volba nové kapitánky. Toho se holky ujaly zodpovědně a téměř v plném počtu hlasovaly pro Šouky (Lenku Šoukalovou). Ta se tak pro novou sezónu stává kapitánkou Žabin! Po krátkých formalitách jsme se přesunuly na bowlingové dráhy a zakončili tak naše teambuildingové snažení soubojem v bowlingu.

Všechny tři sportovní aktivity byly v konečné fázi vyhodnoceny a dvojice oceněny věcnými dary od Bowling Brno. Teambuildingové soutěžení celkově vyhrála Anežka Kopecká s Míšou Vondráčkovou. Na druhém místě skončila Sára Beránková s Lili Užovičovou a třetí příčku obsadila Naty Stoupalová s Ankou Jurčenkovou.

Bowlingu Brno děkujeme za příjemně strávený den a budeme se těšit na viděnou!