Z Londýna si vezeme první důležitou výhru v Eurocupu

První venkovní utkání v rámci Eurocupu zvládáme na jedničku a odvážíme si cennou výhru. London Lions po těžkém souboji porážíme 74:82.

Zápas se od začátku vyvíjel v náš prospěch, kdy jsme vyhráli první čtvrtinu 25:13. Avšak londýnský celek nás nenechal dlouho dýchat. Po našich ztrátách nebo neproměněných šancích se urputně dotahoval a trestal naše chyby. Druhou čtvrtinu jsme tak prohráli 12:19.

Do druhého poločasu jsme nevstoupili ideálně, avšak stále jsme si drželi náskok, který neustále stoupal a kolísal, jako na horské dráze. Bojovným a týmovým výkonem jsme si 3 minuty před koncem vytvořili desetibodový náskok, který se bohužel s ubývajícím časem snižoval. Zápas jsme i přes dramatickou koncovku dotáhli do vítězného konce 82:74. Z Londýna si tak odvážíme důležitou první eurocupovou výhru.