15. kolo Renomia ŽBL ve Strakonicích

Po dvou domácích utkání se přesouváme na strakonickou palubovku. V sobotu 16.ledna náš čeká 15. kolo Renomia ŽBL, kde se utkáme s BK ST – U19 CHANCE.

V posledním společném souboji jsme poprvé v této sezóně prolomili hranici 100 bodů a vyhráli téměř o 70 bodů. Doposud se jedná o naši nejvyšší výhru. Strakonice zaujímají předposlední místo v tabulce Renomia ŽBL a v této chvíli se mohou pochlubit pouze jednou výhrou, a to s poslední Slovankou. Do tohoto utkání nastupujeme jednoznačně jako papíroví favorité a chtěli bychom opět útočit na sto bodovou hranici. Netřeba však soupeře nijak podceňovat. Stále nám na soupisce bude chybět zraněná Hamzová a Buřtová. 

 

„Po posledních dvou zápasech, které pro nás nebyly lehké, jak po fyzické, tak i psychické stránce, se chceme hlavně soustředit na naši hru. Nesmíme soupeře podcenit a chceme odvést dobrý výkon bez zbytečných chyb. Hrát ve Strakonicích je pro mě takový návrat do minulosti, protože před rokem jsem tam strávila první půlku sezóny. Vzpomínám na to ráda, ale teď chci především vyhrát“, říká bývalá hráčka Strakonic Kateřina Galíčková

 

Průběh utkání můžete sledovat na TVcom.cz od 16:30 hodin.