Děláme radost v nemocnici

To, že se dlouhodobě zapojujeme do dobročinných projektů, víte. Ale tentokrát jsme se rozhodli jen tak udělat radost. Udělat radost těm, kteří jsou v první linii v boji s koronavirem. Těm, kteří se každý den snaží zachránit jednotlivé lidské životy lidem, kteří neměli tak lehký průběh jako my v týmu. Ano, hádáte správně. Jsou to zdravotníci. 

Nějakou dobu jsme hledali způsob, jak naše zdravotníky podpořit. V době, kdy byla i pro profesionální sportovce hala uzavřena a tréninky byly omezené, se nám rozmohl takový nešvar – pečení. Tak jsme se rozhodli, že upečeme buchty a předáme je zdravotníkům v nemocnici.

Kontaktovali jsme FN Brno a představili jim náš plán. Líbil se. Napekli jsme několik druhů buchet a dovezli to na covidové oddělení. Zdravotníci měli obrovskou radost. Bylo vidět, že i taková drobnost jako krabice s buchtami ke kávě, je nesmírně potěšila. Dodala jim sílu a alespoň trochu práci zpříjemnila. 

FN Brno v současnosti má více než jedno covidové oddělení, proto jsme tam nebyli naposledy. V následujících dnech napečeme znovu a budeme rozdávat radost dál. 

Děkujeme všem, kteří pomáhají v této nelehké době. Myslíme si, že podporu a něco sladkého by si zasloužil každý, který se v současnosti angažuje v boji nejen s koronavirem. Ale bohužel tolik ruk nemáme, abychom udělali radost všem. Ale možná se k nám přidáty i vy, naši fanoušci, a obdarujete také někoho alespoň malou drobností.