Zpět ve hře

Několik týdnů jsme čekali, co se bude dít. Zda se liga opět rozběhne. A pokud ano, zda budeme schopni splnit přísné hygienicko-epidemiologické podmínky. Ale vše jsme zvládli a teď nastala ta chvíle a liga se opět rozjíždí. A my se do sezóny vrhneme zhurta.

Naše první utkání proběhne s dlouholetým mistrem České republiky. Každému je více než jasné, o jaký tým se jedná. Je to ZVVZ USK Praha a my na pražské palubovce odehrajeme rovnou dvě utkání. Ve středu 18.11. zahájíme naši přerušenou sezónu v 18 hodin a ve čtvrtek si dáme utkání namísto oběda, tedy ve 14 hodin. 

V kádru oproti minulé sezóně proběhlo pár změn. Dres vyměnila španělská rozehrávačka Cristina Ouviňa a Francouzska Valériane Vukosavljević. Naopak do klubu, jakožto mladičký talent, přestoupila teprve sedmnáctiletá Ukrajinka Anastasia Kovtun. Dále také post rozehrávačky či křídelnice posílila Chorvatka Ivana Dojkić a španělská křídelnice Maria Conde. 

Budou to první utkání po více než měsíční odmlce a v našem případě půjde teprve o 3. a 4. utkání této sezóny. O to více se těšíme, až budeme konečně moci ukázat naši #frogpower. Věříme, že navážeme na skvělý začátek sezóny a předvedeme na hřišti opět kvalitní týmový výkon. 

Vládní nařízení, které nedovoluje diváky na tribunách sice stále trvá, ale vy můžete obě utkání sledovat online na TVCOM. Středeční utkání můžete sledovat ZDE a čtvrteční utkání ZDE.