Již druhým rokem SPOLU

Již druhým rokem SPOLU za jeden provaz táhne nadace ADRA a Žabiny Brno. A my jsme za tuto spolupráci neskutečně rádi, protože jen díky tomu, mohl vzniknout další benefiční kalendář, který propojuje sílu mládí a křehkost stáří. Na každé straně naleznete pár inspirativních slov, ať už se jedná o budování mezigenerační vztahy, naslouchání, citlivosti či sounáležitosti.

Fotografie pro rok 2021 si však pod objektiv vzala talentovaná Marleen. Změna nastala i v obsazení seniorů. Vzhledem k stále trvající situaci jsme neměli možnost spolupráce s domovem důchodců. To nám však na druhé straně otevřelo oči. Věkový průměr osazenstva se sice trochu snížil, ale my jsme zase zapojili naše členy širšího realizačního týmu, kteří náš klub provází již dlouhá léta. I z toho důvodu má pro nás letošní kalendář přidanou hodnotu – #frogpower.

Na dobrém úmyslu se však nic nezměnilo. I tentokrát celý výtěžek z prodeje kalendářů poputuje do nadace ADRA Brno. Ta propojuje lidi, kteří chtějí pomáhat s lidmi, kteří pomoc potřebují. Cena jednoho kalendáře je 249,- a objednat si ho můžete na emailové adrese marketing@bkzabiny.cz nebo na telefonním čísle 774 946 473.